Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

El Örüsü Runner Yapımı

Dantel modellerinden daha önce çeşitli modellerden bahsetmiştik. Şimdi o modeller arasına bir yenisini ekliyoruz. Dilerseniz örgü paspas modelleri olarak da kullanacağınız modellerden biri. El örgüsü runner yapımı 2 renk kullanarak yaptığımız örneklerden. Runner yapımı için pamuklu iplerden istediğinizi seçebilirsiniz. El örgüsü runner yapımından daha önce bahsettiğimiz modellere değinelim biraz. Badem modeli örgü runner yapımı çok zarif örneklerden. Ev dekorasyonumuza renk katacak kolay örgülerden. Örgü runner yapımı ise 2 renk kullanarak yaptığımız çok sevilen modellerden. Tığla ördüğümüz diğer bir runner ise spiral dantel runner yapımı. Renkli veya tek renk olarak öreceğiniz örneklerden. Hatta içeriği incelediğinizde örgü paspas modelleri, örgü klozet takımı modelleri olarak da örülmüş olduğunu görebilirsiniz. Şimdi paylaşacağımız modelde paspas olarak çok güzel olacak. Biz örgü runner modelleri olarak paylaşalım. Siz dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Dantel Runner Yapımı

El örgüsü runner yapımında önce iç kısmı yapıyoruz. 2. renge geçerek dış kısmı yapmaya başlıyoruz. En son içte kullandığımız renkle kenar oyası modelleriyle runner modellerini tamamlıyoruz. İçteki kareyi büyüterek runnerin veya paspas olarak örecekseniz paspasın boyutlarını da büyütebilirsiniz. İç kısmı küçültebilir ölçüleri örgü amerikan servis modellerine uygun boyutlarda örebilirsiniz.

El Örüsü Runner Yapımı

El örgüsü runner yapımını tamamladığımızda yukarıdaki gibi görünecek. Şimdi ayrıntılarıyla altta bulunan videodan anlatımını izleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler