Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çeyizlik Halkalı Havlu Kenarı Yapılışı

Havlu kenarı modellerine modası hiç geçmeyecek örmesi keyifli bir modelin yapılışını hazırladık. Çeyizlik halkalı havlu kenarı yapılışı. Küçük plastik halkaları kullanarak çiçek motifleri oluşturuyor ve bu çiçek motiflerini kullanarak havlu kenarları örüyoruz. Dantel örneklerinde çeyizler için iğne oyaları, mekik oyaları ve dantel örnekleriyle çeşit çeşit havlu kenarları örüyoruz. Dantel havlu kenarı modelleri de en çok ördüklerimiz arasında yer alıyor. Eğer çeyizleriniz için güzel havlu kenarı modelleri örmek isterseniz papatya havlu kenarı yapılışına göz atabilirsiniz. Dantel havlu kenarı örneği yapımı hoşunuza gidecek diğer modellerden bir tanesi. Halkalı havlu kenarı yapılışı için anlatıma geçip detayları öğrenelim.

Halkalı Havlu Kenarı Modelleri Yapılışı

Sık iğnelerle, kirpikli örneklerle yapılabilecek en güzel modellerden birini hazırladık. Pembeler, sarılar, maviler, yeşiller, kırmızılar… Havlularınıza uygun renklerle havlu kenarlarını örebilirsiniz. İki farklı renkle örülmüş örneklerine bir göz atalım.

Çeyizlik Halkalı Havlu Kenarı Yapılışı 1

Çeyizlik Halkalı Havlu Kenarı Yapılışı

Plastik halkalar, havlumuza uygun dantel ipleri, ipimize uygun tığlarla öreceğimiz harika bir model. Hem gösterişli hem de örmesi kolay. Son olarak videoya geçelim ve çeyizlik halkalı havlu kenarı yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler