Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çini Kare Motif Yapılışı

Çok hoş yepyeni bir motifin yapılışını hazırladık. Yine çeşit çeşit modellerin yapılışında kullanacağımız modellerden. Örgü yelek modelleri, dantel runner modelleri, örgü şal modelleri, bebek battaniyesi örebiliriz. Farklı tığ işi örneklerle veya şiş örgü modelleriyle birleştirebilirsiniz. Aynı zamanda örgü çanta modellerinde kullanabilirsiniz. Sanki kağıt ip modelleriyle de örülebilir. Çok hoş çantalar örebiliriz. Aynı zamanda dantel örneklerinde çeşit çeşit modellerin yapılışında kullanabiliriz. Masa örtüleri, bohçalar, pikeler örebiliriz. Tek renk motiflerle yapılacak çok hoş bir motif. Eskinin çini desenlerini andırıyor. Renklerle de çini gibi duruyor. Yine her renkle örülecek motiflerden. Renk renk motiflerle yazlık bluz modelleri örebiliriz. Örgü modellerinde birçok tasarımda kullanacağımız çok hoş bir örnek. Pamuklu iplerle, merserize iplerle örebilirsiniz. Çini kare motif yapılışı için detaylara geçiyoruz.

Çini Kare Motif Nasıl Örülür?

Yazlık bluz modelleri, yazlık örgü askılı bluzlar örebilirsiniz. Altında bu motif üstünde farklı motiflerin veya tığ işinden düz örneklerin olduğu motiflerle birleştirerek çok şık modeller tasarlayabilirsiniz. Mavi, beyaz, yeşil renklerin kullanıldığı çini desenli bir motif. Yanına birde kırmızı eklense tam çini olur. Müthiş bir motif.

Çini Kare Motif Yapılışı 3

Çini Kare Motif Yapılışı 4

Çini Kare Motif Yapılışı 1

Çini Kare Motif Yapılışı 2

Çini Kare Motif Yapılışı

Bayıldım. Kafamda çok güzel modeller oluştu. Sizde fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Şimdi son olarak videoya geçelim. Detaylı yapılışıyla çini kare motif yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler