Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Puf Modelleri Yapılışı

Örgü puf modelleri yapılışı var sırada. Şiş örgü modelleri ve haraşo örgü modelleri ile örülmüş çok güzel örgü puf modelleri. Ve kolay. İstediğiniz renk penye iplerle örebilirsiniz. Şiş ile tığ ile harika puflar örebilir ve ev dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Her zaman olduğu gibi en güzel modelleri bulup yapılışları ile birlikte hazırlamaya çalışıyoruz. Örgü puf modelleri ve yapılışını istediğiniz boyutlarda örebilirsiniz. Çok örülen, çok sorulan puf modelleri tarifine geçmeden sizlere daha önce ördüğümüz puflardan bahsedelim. Tığ işi örgülerle renkli puflar örebilirsiniz. Penye ipten tığ işi örgü puf yapımı deniz kabuğu örgü modeli ile yapılmış bir puf. Şiş ile dikdörtgen bir parça örüp yine pufa çevirebilirsiniz. Videolu pirinç örgü modeli puf yapımı böyle bir model. Ve plastik kanvaslardan da puf yapabilirsiniz. Plastik kanvas ile puf modellerinden daha önce sizlere bahsetmiştik. Şimdi yeni başlayanlar ve herkes tarafından rahatlıkla ve kolaylıkla örülebilecek örgü puf modelleri yapılışına geçelim.

Örgü Puf Nasıl Yapılır?

Örgü puf modellerini haraşo ile örüyoruz. Ters veya düz olarak örülerek yapılan bir örnek. Haraşo örgü modellerini ben hep düz örerek yapıyorum. Önden ve arkadan düz olarak örüyorum. Siz ters olarak örüyorsanız o şekilde yapabilirsiniz. Penye ip ve 10 mm şiş ile penye ip örgü puf örüyoruz.

Örgü Puf Modelleri Yapılışı 2

Örgü Puf Modelleri Yapılışı 1

Örgü Puf Modelleri Yapılışı

Sizlere fikir verecek puf örneklerini gördük. Aynı teknikle,ilmek sayıları ile örüp farklı şiş örgü örneklerini kullanabilirsiniz. Hadi şimdi örgü puf modellerinin yapılışının videolu anlatımını izleyelim.

Kaynak : https://clemaroundthecorner.com/2015/12/09/pouf-tricot-tuto-diy-et-ou-en-acheter-un/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler