Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Bileklik Modelleri ve Yapılışı

Tığ işi örgü modellerinden sizlere fikir verecek güzel modeller hazırladık. Örgü bileklik modelleri ve yapılışı. 2 modelin yapılışı var. Diğer modeller ise fikir amaçlı hazırlanmış örnekler. Örgü bileklik modelleri ve yapılışında yeni modellere geçmeden önce daha önce paylaştığımız birkaç modele değinelim. Bileklik modellerinde çeşitli ipler kullanabilirsiniz. Penye ipler, pamuklu ipler, eski kotları kullanabilirsiniz. Aksesuar olarak zincirler, deniz kabukları, cam boncuklar, tahta boncuklar, fermuarlar kullanabilirsiniz. Örgü bileklik modelleri için süper modeller, örnekler var galeride. Bileklikleri örerken kenar oyası modellerini de kullanabilirsiniz. Enli modellerle süper bilekler örebilirsiniz. Daha kolay modeller istiyorsanız boncuklu örgü bileklik yapılışı yeni başlayanlar için kolay bir model. Çiçekli, hayvan figürlü, boncuklu süper modellerin yapılışına geçelim.

Tığ İşi Kolay Örgü Bileklik Yapımı

Çiçekli modeli çok beğendim. Diğer modellerde çok güzel. Örgü bileklik modelleri ve yapılışını örüp üzerini istediğiniz örgü çiçek modelleri ile süsleyebilirsiniz. Önceki modelleri inceleyip bilekliklerinizde kullanabilirsiniz. Şimdi ilk modelin yapılışına geçelim. En çok beğendiğim model.

Örgü Bileklik Modelleri ve Yapılışı 9

Örgü Bileklik Modelleri ve Yapılışı 10

Bu model çok güzel olmuş. Ve kolay. Papatyanın ayrıntılı yapılışını önceki yazılarımızda bulabilirsiniz. Şimdi 2. modelin yapılışına geçelim.

Örgü Bileklik Modelleri ve Yapılışı 13

Örgü Bileklik Modelleri ve Yapılışı 15

Örgü Bileklik Modelleri ve Yapılışı 16

Örgü Bileklik Modelleri ve Yapılışı 17

Örgü Bileklik Modelleri ve Yapılışı 18

Örgü Bileklik Modelleri ve Yapılışı 19

Örgü Bileklik Modelleri ve Yapılışı 20

Örgü Bileklik Modelleri ve Yapılışı 21

Örgü Bileklik Modelleri ve Yapılışı 22

Örgü Bileklik Modelleri ve Yapılışı 23

Harika iki modelin yapılışını gördük. Örgü bileklik modelleri ve yapılışından sizlere fikir verecek modelleri inceleyelim. İnce ipler kullanabilirsiniz. Merserize ipler kullanabilirsiniz. Harika modeller var galeride. Boncuklarla örgüyü birleştirebilirsiniz. Zincirler, inciler, fermuarlar daha neler neler kullanabilirsiniz. Hadi şimdi bu güzel modelleri inceleyelim.

Kaynak : http://zolushka-zolushka.blogspot.com/2014/01/blog-post_14.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler