Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Bileklik Modelleri

Bu bileklik modellerine bayılacaksınız. Hepsi Çok güzel. Bilekte çok şık duruyor. Çok basit modeller de var. Zor olan modellerde. Bu bileklik modellerinin yapılışı yok. Ücretle satılıyor. Model olarak sizlere fikir vermesi için paylaşım yapıyoruz. Bu tarz takı modelleri yapanlar için gerçekten çok güzel fikirler. İple bileklik yapımı resimli olarak paylaşım yapıyoruz. Dantel ipliklerini kullanabilirsiniz. Örgü ipliklerini kullanabilirsiniz. Oya ipliklerini kullanabilirsiniz. Fotoğraflarda gördüğünüz gibi birçok farklı şekillerde süsleyebilirsiniz. İnciler, kum boncukları, taşlar, büyük özel taşlar, şekilli boncuklar , danteller, güpür ile süsleyebilirsiniz. İğne oyası modelleri ile süsleyebilirsiniz.

Renklerin birbiri ile uyumu çok güzel olmuş. Siyahın asaleti, beyazın sadeliği ön planda. Kırmızı gelincikler, mor menekşeler. Birçok oya modeli ile süslenmiş örgü bileklik yapımı. Yeşil ve turuncunun uyumu, kırmızı ve siyahın güzelliği. O kadar güzeller ki. Emekle , özenle hazırlanmış.

Sizin de yaptığınız örgü takı modelleriniz varsa bizimle paylaşabilirsiniz.

Tığ İşi Örgü Bileklik Modelleri

Tığ ile yapılmış birbirinden güzel modeller. Boncuklarla süslenerek daha güzel bir hale getirilmiş. Yaptığınız işleri, takı modellerini bizimle paylaşabilirsiniz.

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Örgü Bileklik Modelleri”
  1. Bilgin dedi ki:

    https://mimuu.com/orgu-bileklik-modelleri/orgu-bileklik-modelleri-mimuu-com-19/. Pembe bilekliğin nasıl örüldüğünü öğrenmek istiyorum ya da satın almak. Nasıl ulaşabilirim?

    1. Melek dedi ki:

      Merhaba o modelin yapılışı bizde yok. Yabancı bir sitede satışı var. Biz satmıyoruz. Dilerseniz farklı bir modelde başka bir örneğin yapılışı var. https://mimuu.com/dantel-parmaksiz-eldiven-yapimi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler