Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Nako Şal Modelleri

Çok zarif bir şal modeli daha. Nako şal modeli incilerle de süsleyebileceğiniz bir örnek. Şal modellerinde üçgen olarak ördüğümüz bir örnek. Üçgen şal modelleri için angora ipler, tiftik ipler ve diğer iplerden kullanabilirsiniz. Rüya gibi çiçekli bir şal. Şalın yapılışını sizlere şemalı olarak hazırladık. Şemayı takip ederek takıldığınız bir konu olursa sorabilirsiniz. Nako şal modellerini genişliğini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Gelin şal modelleri olarak da krem rengi iplerle örüp kullanabileceğiniz bir örnek. Daha önce paylaştığımız modellerden papatya şal yapılışı da çiçekli ve çok beğeneceğiniz yine tığ işi örneklerle ördüğümüz modellerden. Hadi şimdi yeni örneğimizin tarifine geçelim.

Nako Şal Modelleri 14

Tığla Yapılan Şal Modelleri

Nako Şal Modelleri 5

Nako Şal Modelleri 13

Nako Şal Modelleri

Nako şal modellerinin yapılışına hemen şemalarla paylaştık. Modeldeki şal 140 cm uzunluğunda ve 60 cm genişliğinde. İsterseniz aynı boyutlarda örebilir veya daha büyük örebilirsiniz. Tercih tamamen size ait. Çok güzel bir şal. Angora iplerle çok zarif duracak bir örnek. Şalın kenarına kenar oyası olarak püsküller kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz bir kenar oyası modeli varsa onu da kullanabilirsiniz. Püskül yakışıyor bu modele. Farklı bir kenar oyası ile yapılmış modelin duruşunu da göreceğiz.

Nako Şal Modelleri 10

Angora iple modelin nasıl durduğunu gördük. Şimdi farklı bir ip ile nasıl durduğuna bakalım. Ben angora iple örülmüş modeli çok beğendim. Daha zarif ve gösterişli durmuş. Sizde fikrinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/775

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler