Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mandala Motifli Runner Yapımı

Runner modelleri yapılışıyla devam ediyoruz. Örgü mandala modelleriyle hazırladığımız mandala motifli runner yapımı hazırladık. Sevdiğiniz renk düzenlerinde, ev dekorasyonunuza yakışacak renk düzeninde örgü runner modellerini örebilirsiniz. Ayrıca bu motifleri farklı ekleme düzenlerinde örüp örgü paspas modelleri olarak da örüp kullanabilirsiniz. Örgü banyo paspas modelleri çok güzel olur mesela. Örgü paspas modelleri olarak da çok şık duracak örneklerden. Dantel modellerinde, bebek battaniyesinde kullandığımız modellerden runnerler örüyoruz. Mesela örgü runner hem örgü hırka modellerinde hem de bebek battaniyesinde kullanılan modellerden. Ayrıca runner olarak örüldüğünde de çok güzel olmuş. 2021 yılında örgü runner yapımı paylaşmıştık. Çok sevilmişti. Ve hep sevilecek modası hiç geçmeyecek örneklerden. Çiçek motifli dantel yapılışı birçok modelin yapılışında kullanılacak örneklerden. Yazlık örgüler, hırkalar, bluzlar, yelekler örebilirsiniz. Motifli şallar örebilirsiniz. Yada uzun şerit halinde birleştirip dantel runner modelleri örebilirsiniz. Şimdi de mandala motifli runner yapımına geçelim.

Mandala Motifli Runner Nasıl Örülür?

Örgü çiçek modelleriyle başlanıp kenarları zikzak örgü modelleriyle devam eden istenildiği büyükte motiflerle örülen çok şık runner yapılışı hazırladık. Mandala motifli runner yapımı lif ipleriyle lif modellerine de uyarlanacak örneklerden. Bence lif olarak da güzel durur.

Mandala Motifli Runner Yapımı

Renk uyumu, model çok güzel. Runner olarak da çok güzel olmuş. Hazır mısınız? Hemen mandala motifli runner yapımını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler