Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Kız Bebek Yeleği Yapılışı

Bebek örgü modellerinden güzel bir kız bebek yeleği yapılışıyla devam ediyoruz. Kolay kız bebek yeleği yapılışı. Haraşo örgü modeli ve beğendiğimiz bir şiş örgü örnekleriyle ördüğümüz kolay örgü modellerinden. Pembe renkle kız bebek yeleği olarak ördük. Farklı bir renkle erkek bebek yeleği modelleri olarak da örebilirsiniz. Yada yeleğin sayılarına aynı kalıp tamamen haraşo veya farklı bir şiş örnekleriyle örebilirsiniz. Bebek yelekleri için genelde pamuklu ipler ve bebe yünlerini kullanıyoruz. Daha sağlıklı bakteri barındırmayacak ipleri tercih etmeliyiz. Tenleri çok nazik olduğu için alerjik ipler kullanılmamalı. Kolay kız bebek yeleği yapılışı için talimatlara geçmeden önce ördüğümüz farklı bebek yeleklerinden bahsedelim.

Erkek bebek yeleği anlatımlı bir model paylaşmıştık. Lastik desenleri kullanılarak örülmüş çok hoş bir model. Kız çocuk yelek modelleri ve yapılışı yine çok beğeneceğiniz modellerden biri. Aynı modeli erkek bebek yelekleri olarak da örebilirsiniz. Örgü bebek bolero yapımı yine kızlar için ördüğümüz örgülerden. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi kolay kız bebek yeleği yapılışını öğrenelim.

Kolay Bebek Yeleği Nasıl Örülür?

Rengiyle modeliyle çok güzel sade bir kız bebek yeleği daha. Adım adım yapılışını öğrenecek daha sonra kızlarımız için yeleği örmeye başlayacağız. Pembe renk kız bebekler için çok kullanılıyor. Çok güzel ve çok yakışan renklerden. Aşağıdaki yeleği beyaz, sarı, mavi, kahve gibi birçok renkle örebilirsiniz.

Kolay Kız Bebek Yeleği Yapılışı 1

Kolay Kız Bebek Yeleği Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. Çıtı pıtı bir örnekle yeleğimizi örüyoruz. Sade ve zarif. O halde hemen anlatıma geçelim. Kolay kız bebek yeleği yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler