Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay İğne Oyası Modelleri ve Yapılışları

En yeni iğne oyası modellerini sizlere videolu olarak vermeye devam ediyoruz. Çok güzel bir oyanın yapılışını daha hazırladık. Dikdörtgen iğne oyası modeli yapılışı. Ben ilk defa görüyorum bu modeli. Çok güzel , özenle yapılmış bir örnek. Böyle güzel modelleri gördükçe hemen iğne oyası modelleri öğrenmek istiyorum. Ve kendim için çeşit çeşit her modelden , her renkten iğne oyası yapmak istiyorum.  İğne oyası yazma modellerinde, iğne oyası mutfak havlu kenarı modellerinde ve farklı kenar oyası modellerinde kullanabilirsiniz. Videoda modelin nasıl yapıldığı ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Sizde yazmalarınız için bu güzel oyayı yapabilirsiniz. Değişik iğne oyası modelleri arayanlar bu modeli , çatalla yapılan oya modelleri, firkete oya modelleri, boncuklu iğne oyası modellerini ve en güzel , sevdikleri , beğendikleri iğne oyalarını yapabilirler. Kolay iğne oyası modelleri ve yapılışları için hemen detaylı anlatıma geçelim.

Dikdörtgen İğne Oyası Modeli Nasıl Yapılır?

Sizlere çok değişik, güzel bir oya modeli hazırladık. Yazın gelmesiyle, havaların ısınmasıyla çeyiz hazırlıkları hızlanıyor. En güzel modeller aranıyor. En yeni iğne oyaları, lif modelleri, örgü modelleri, yelek modelleri, havlu kenarı modelleri aranıyor. Ve çeyizlerde modeller özenle hazırlanıyor. Yazmalarda, mutfak havlularında veya çeşitli kumaşların kenarında yapacağınız bir oya tarifi hazırladık. Yine dikdörtgen oya modelinin boyutlarını da istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Daha küçük ve dar yapabilirsiniz.

Sizlere yeni bir modelin yapılışını videolu olarak vereceğiz. Belki de ilk defa sizde olacak bu model. Model aşağıdaki gibi duruyor. Çok güzel.

Kolay İğne Oyası Modelleri ve Yapılışları 1

Kolay İğne Oyası Modelleri ve Yapılışları 2

İğne oyası öğrenmek istiyorum, yeni modeller arıyorum diyorsanız videoyu izlemeden geçmeyelim. Pırpırlarla yapılmış, dikdörtgen şeklinde kolay iğne oyası modelleri ve yapılışları hemen yayında. İşte yeni videomuz. Yukarıdaki modele benzer bir örneğin anlatımını izliyoruz. İster onu ister videodaki modeli yapabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler