Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kız Çocuk Kazak Örnekleri

Tığ işinden kız çocuk kazak örnekleri tarifi hazırladık. Evde kalan ipleri değerlendirmek içinde kullanabilirsiniz. Örgüye yeni başlayanlar içinde kız çocuk kazak örneklerini örmek kolay olacaktır. Şemayı sizler için hazırladık. Şemadan takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz. Çocuk kazak örneklerinden bahsedelim şimdi. Daha önce ördüğümüz modellerden. Güllü örgü kazak modeli tığ işi ile şiş örgü modelinin birleşiminden oluşan bir model. Örgü tilki kazak yapılışı da tamamen şiş örgü modellerinden ördüğümüz bir örnek. Tilki modelli örgüler bu aralar çok popüler. Şapkalar, hırkalar, kazaklar örebilirsiniz. Kız çocuk kazak örnekleri içinde kullanabilirsiniz.

Kazak Örnekleri Modelleri

Kız çocuk kazak örneklerinde tığ işi kullandığımız bir model. Midye örneğini andırıyor. Bu modeli farklı örgülerinizde de kullanabilirsiniz. Örgü çanta modellerinde kullanabilirsiniz. Yelek modellerinde de kullanabilirsiniz. Bebek battaniyesinde de kullanabilirsiniz. Kolay ve güzel bir örnek. Biraz tığ işi bilmeniz yeterli.

Kız Çocuk Kazak Örnekleri 9

Kız Çocuk Kazak Örnekleri

Kazağımızın şeması yukarıdaki gibi. Pembe ve beyaz renklerle ördüğümüz bir kazak. Sizler her rengi kullanabilirsiniz. Pamuklu iplerle örebileceğiniz bir model. Kullanacağınız ipe göre tığlar kullanabilirsiniz. Kare düz parça örüyoruz ön ve arkalar için. İsterseniz kesmeler yapabilirsiniz. Kolları da düz olarak örüyoruz. Ve tüm parçaları dikerek birleştiriyoruz. Ve ortaya çok güzel bir kazak çıkıyor. Sizde örmek isterseniz şablonu kullanabilirsiniz. İşte kazağımız. Harika değil mi. Her yaşa göre zincir sayıları ayarlayarak örülebilir.

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/326

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler