Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Örgü Modelleri

Kızlarımız için harika bir proje daha hazırladık. Bebek örgü modellerinden yazlık olarak kullanabileceğiniz çok güzel bir model. Merserize iplerle harika duracaktır. Pamuklu iplerle de örebilirsiniz. Anlatımlı kazak örneklerini severek kızlarınız için kendiniz için örebilirsiniz. Örgü fikirleri için çok güzel örgülerimiz var. Beğendiğiniz modelleri örebilirsiniz. Örgü modelleri anlatımlı birçok örneğimiz var. Birazdan yeni modelimizin anlatımına geçeceğiz. Hazırlayın ipleri ve tığları modelin yapılışına geçiyoruz. Çok beğeneceğiniz zarif bir örnek. Tığ işi örgümüzün yapılış şeması ile başlayacağız.

Bebek Örgü Kazaklar

Modelimize 6 ve katları + 1  zincir çekerek bedenimize göze zincir çekerek başlıyoruz. Model 3 turun tekrarından oluşuyor. Hemen şema ile bebek örgü modelleri kazak örneğimizin yapılışına geçelim.

Bebek Örgü Modelleri 11

Şemada önce zincir çekerek başlıyoruz. Örmek istediğimiz bedene göre. Daha sonra 1. turda V trabzanlar yapıyoruz. Ve 2. turda ise V trabzanlar üzerine 7 trabzan yapıyoruz. Bir sonraki turda yine V trabzanları oluşturuyoruz. Model bu şekilde istediğimiz örgüye göre şekilleniyor. Şal modellerinde, yelek modellerinde de kullanabilirsiniz.

Bebek Örgü Modelleri 7

Bebek Örgü Modelleri 12

Bebek Örgü Modelleri 1

Kazağımızın şemasını üstte ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz. Örmek istediğiniz yaşa göze zincirlerinizi ayarlayarak örebilirsiniz. Şemada detayları bulabilirsiniz. Üstteki ilk şemaya göre örebilir veya sadece V trabzanlarla bebek örgü modelleri kazağı örebilirsiniz. Kazak bittiğinde harika duruyor. Şimdi bittiğinde nasıl durduğunu görelim.

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/1017/zhifa

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler