Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çocuk Kazak Örnekleri

Çocuk kazak örneklerinden yine çok beğeneceğiniz bir modelin yapılışını hazırladık. Kızlarınız için keyifle öreceğiniz bir model. Tığ işi ile ördüğümüz bir kazak. Bebek örgü modelleri olarak, zincir sayısını ayarlayarak her yaş için örebilirsiniz. Yaz kış kullanabilir. Yazın içine bir atletle, kışın ise içine bir badi ile kullanabilir. Bu güzel örneği etol şal modellerinde, yelek modellerinde de kullanabilirsiniz. Eminim çok güzel duracaktır. Kız bebek örgü elbise modelleri örebilirsiniz. Kız çocukları için dantel bolero yapılışı örebilirsiniz. Çok zarif ve kolay bir örnek. Dilediğiniz her örgünüzde kullanabilirsiniz.

Çocuk Kazakları Örgü Modelleri Anlatımlı

Tığ işi ile ördüğümüz harika bir kazak. Yeşil ve beyaz yakalı. Önü fiyonklu harika bir model. Az önce de dediğimiz gibi yelek modelleri, şal, battaniye gibi birçok örgünüzde kullanabilirsiniz.

Çocuk Kazak Örnekleri 1

Çocuk Kazak Örnekleri

Çocuk Kazak Örnekleri 14

Çocuk Kazak Örnekleri 10

Çocuk kazak örnekleri için kullanacağımız şemalar yukarıdaki gibi. Ön, arka ve kolların şeması mevcut. 2 mm tığ ve pamuk ipliği kullanabilirsiniz. Keten ipler tercih edebilirsiniz. Yaz için uygun ipler bu kazak için çok güzel olacaktır.

Örgü kazak modelleri açıklamalı örnek için kullandığımız şemada + lar sık iğne, daireler zincir, uzun çizgiler  trabzan anlamına geliyor. Bu terimler genel tığ işi terimleri. Birçok şemada kullanılıyor. Farklı şemalarda da bu terimlere dikkat ederek örebilirsiniz. Yaka içinde aynı şemayı kullanıyoruz.

Şimdi kazağın bittiğinde nasıl durduğunu inceleyelim. Kız çocuklarına çok yakışacak bir örnek.

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/351/zhifa

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler