Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kız Çocuk Yarasa Kol Kazak Yapılışı

Şiş örgü modelleri ile kız çocuklarına özel harika bir kazak örgü modelleri yapılışı hazırladık. Kız çocuk yarasa kol kazak yapılışı için şema hazırladık. İlmek sayılarını ayarlayarak her yaş için örebilirsiniz. V şeklinde ajurlar ekleyerek ve bu kısımlara püsküller takarak kazaklarınızı daha şık hale dönüştürebilirsiniz. Püsküller ve pirinç örgü modeli yapılışı çok yakışmış kazağa. Çocuk kazak modellerinde en güzel örnekleri sizlerle yapılışını paylaşıyoruz. Yeni model yarasa kol kazak yapılışına geçmeden daha önce paylaştığımız modellere değinelim. Ahududu kazak nasıl örülür detayları ile sizlerle paylaşmıştık. Ahududu örneği hırka modellerinde, bere modellerinde ve atkı modellerinde de kullanılıyor. Ve harika duruyor. Çocuk kazak modelleri için ajurlu örgü modelleri de çok yakışıyor. Çocuk kazak örgü modelleri anlatımlı modeller için daha fazla model anlatımı için önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Yarasa Kollu Kazak Nasıl Örülür?

Şiş örgü ile örülmüş düz örgü, ters örgü ve pirinç örgü, püsküllerle yapılmış süper bir kazak. Şemalarını sizlere vereceğiz. Orjinal model 6 yaş için örülmüş. Sizler ilmek sayılarını ayarlayarak her yaşa uygun şekilde örebilirsiniz. Kazağın yapılışında % 100 akrilik bir iplik kullanılmış. 5 mm şiş ile örülmüş. Şimdi kazağın şemasına göz atalım.

Kazağa 2 düz 2 ters lastik ile başlıyoruz.

Kız Çocuk Yarasa Kol Kazak Yapılışı 8

Kız Çocuk Yarasa Kol Kazak Yapılışı 4

Kız Çocuk Yarasa Kol Kazak Yapılışı 5

Kazak çok güzel oluyor bitince. Daha ayrıntılı bilgiye kaynak kısmından ulaşabilirsiniz. Her şekilde ve her iple örebileceğiniz bir kazak. Şimdi şişe ilmek nasıl atılır, düz örgü ters örgü nasıl örülür, pirinç örgü nasıl örülür kısaca videolarına göz atalım.

Ve sıra geldi kazakların son hallerini incelemeye. İyi seyirler.

Kız Çocuk Yarasa Kol Kazak Yapılışı 6

Kız Çocuk Yarasa Kol Kazak Yapılışı

Kız Çocuk Yarasa Kol Kazak Yapılışı 1

Kız Çocuk Yarasa Kol Kazak Yapılışı 2

Kız Çocuk Yarasa Kol Kazak Yapılışı 7

Kız Çocuk Yarasa Kol Kazak Yapılışı 3

Kaynak : http://ya-vyazhu.ru/vyazanie-spitsami-dlya-detey/sviter-dlya-devochki-spicami/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler