Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kelebek Battaniye Nasıl Örülür?

Bebek battaniyesi modellerine yeni bir modelin anlatımını ekliyoruz. Çok güzel çok şık ve örülmeye değer tığ işi battaniye modellerinden. Birkaç motifin, birkaç parçanın birleşiminden oluşuyor. Bildiğimiz tekniklerden oluştuğu için örmesi kolay modellerden. Kelebek battaniye nasıl örülür? Kelebek figürlerini örgülerimizde kullanmayı çok seviyoruz. Kelebekler narinler ve çok güzeller. Renkleri muhteşem. Bizlere örgülerimizde ve renk seçimlerimizde ilham oluyor. Mesela bebek battaniyesi örgü tığ işi örneği hazırlamıştık. Kolay kelebek desenlerinden oluşan kolay bir model. Bebek örgülerinde farklı modellerde de kullanılabilir. Kelebekli bebek battaniyesi yapılışı ise bebek yelek modellerinde, bebek elbiselerinde de kullanılacak modellerden. Bütün olarak örmek, renklerle oynamak isterseniz kelebek motifli battaniye nasıl yapılır modeline göz atabilirsiniz. Muhteşem bir battaniye. Tığla veya şişle örülmüş daha çok battaniye modeli var. Önceki içeriklerimizden hepsine ulaşabilirsiniz. Şimdi kelebek battaniye nasıl örülür öğrenmeye geçelim.

Kelebek Battaniye Nasıl Örülür? 16

Kelebek Şeklinde Battaniye Yapılışı

Tek renk iplerle, evde kalan iplerle, batik iplerle örülecek narin bir battaniyenin yapılışını hazırladık. Kare motifler, yaprak şeklinde motiflerin birleşiminden oluşuyor. Modeli görünce gözünüz korkmasın. Kolay modellerden. Kalın ip ve kalın tığlarla örüyoruz. Bu yüzden çabuk bitecek battaniyelerden. Çocuklarımız bu battaniyeye bayılacak. Kitaplarını okurken, ödevlerini yaparken, TV saatlerinde, tablet saatlerinde hemen üzerine alacaklar keyifle kullanacaklar. Kelebek battaniye ile çeşit çeşit oyunlar oynayacak. Oyunlarına keyif katacak.

Kapşonlu kelebek battaniye sarılmak, oynamak için mükemmel bir battaniye. Büyük kanatlar pelerin gibi duruyor. 6,5 mm tığ ve 10 mm tığ kullanarak örüyoruz. Hemen motiflere ve battaniyenin tamamlanmış haline batalım.

Kelebek Battaniye Nasıl Örülür? 4

Kelebek Battaniye Nasıl Örülür? 9

Kelebek Battaniye Nasıl Örülür? 8

Kelebek Battaniye Nasıl Örülür? 7

Kelebek Battaniye Nasıl Örülür? 3

Kelebek Battaniye Nasıl Örülür? 6

Kelebek Battaniye Nasıl Örülür? 12

Kelebek Battaniye Nasıl Örülür? 11

Kelebek Battaniye Nasıl Örülür? 10

Kelebek Battaniye Nasıl Örülür? 5

Kelebek Battaniye Nasıl Örülür? 2

Kelebek Battaniye Nasıl Örülür? 1

Kelebek Battaniye Nasıl Örülür? 13

Kelebek Battaniye Nasıl Örülür? 15

Kelebek Battaniye Nasıl Örülür? 14

Çok güzel değil mi. O halde hemen yapılışına geçelim. Kelebek battaniye nasıl örülür öğrenelim.

Kaynak : https://www.mjsoffthehookdesigns.com/how-to-crochet-a-butterfly-blanket/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler