Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Zikzak Örgü Modeli Battaniye Yapılışı

Zikzak örgü modellerini çok seviyoruz. Özellikle elimizde artan iplerimiz varsa eğer onları kullanmak için en ideal örgü modellerinden. Zikzak örgülerle bebek battaniyeleri, örgü kazaklar, örgü terlikler, örgü yastıklar ördük. Bebek battaniyesi modellerinin en güzellerini ördük. Bugün yine zikzak olarak örülen güzel bir battaniyenin yapılışından bahsedeceğiz. Ama öncesinde zikzak olarak ördüğümüz diğer örgülerden bahsetmek istiyorum. Battaniyeye değil ama zikzakla örebileceğimiz örgülere değinelim. Tığ işi battaniye modellerine önceki içeriklerden ulaşabilirsiniz.

Lif modellerinde de zikzak örgüleri kullandık. Eğer kendinize güzel bir lif örmek isterseniz hatta lifi battaniyeye çevirmek isterseniz tarifine zikzak örgü lif yapılışından ulaşabilirsiniz. Zikzak örgü elbise yapımı yine battaniyelerde çok kullandığımız örneğin anlatımından oluşuyor. Kendinize elbiseler, tunikler, hırkalar, yelekler örebilirsiniz. Zikzak örgü kilim yapılışı çok şık evinizin istediğiniz bölümünde kullanacağınız örgü paspas modellerinden. Hatta az sonra paylaşacağımız yeni zikzak örgü modeli battaniye yapılışını paspaslarda, örgü etek modellerinde, örgü çanta modellerinde de kullanabilirsiniz. Örneklerini inceleyeceğiz. İsterseniz hemen battaniye olarak örneğin anlatımına geçelim.

Zikzak Örgü Bebek Battaniyesi Nasıl Örülür?

Artık ipleri değerlendirme, yarım iplerle örgü modelleri ile örülebilecek en güzel örgülerden biri. Bebek battaniyesi veya diğer örgülerinizde kullanabilirsiniz. Fotoğraflarda aynı örnekle örülmüş şık bir etek ve çantada örneğin nasıl durduğunu göreceğiz. İlk olarak örneğimizi yakından inceleyelim.

Yeni Zikzak Örgü Modeli Battaniye Yapılışı 1

Yeni Zikzak Örgü Modeli Battaniye Yapılışı

Yeni Zikzak Örgü Modeli Battaniye Yapılışı 2

Artık örneğimizin nasıl yapıldığını öğrenme vakti geldi. İşte tüm detaylarıyla yeni zikzak örgü modeli battaniye yapılışı. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler