Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Köşeden Köşeye Renkli Bebek Battaniyesi

Köşeden köşeye örgü modelleriyle devam ediyoruz. Sırada çok beğenilecek artık ipleri değerlendirme projelerinden köşeden köşeye renkli bebek battaniyesi tarifi hazırladık. Şemalı anlatımla hazırladığımız battaniyeyi örmek çok keyifli olacak. Köşeden köşeye örgü modellerinden sadece battaniye değil farklı örgülerde örebilirsiniz. Halı- paspas modelleri örebiliriz. Kırlent modelleri, yastıklar örebiliriz. Yer minderleri örebiliriz. Duvar süsleri örebiliriz. Örgü runner modelleri örebiliriz. Köşeden köşeye örgüleri birçok şekilde değerlendirebiliriz. Bugün battaniye olarak güzel bir tarif inceleyeceğiz. İsterseniz daha önce ördüğümüz C2C battaniye tariflerine değinelim. Erkek bebekler için köşeden köşeye roket battaniye yapılışını örebilirsiniz. Çok hoş bir örnek. Oyun halısı modelleri olarak da örülüp kullanılabilir. Köşeden köşeye çiçekli battaniye yapılışı yatak örtüsü olarak da kullanılabilecek örneklerden. Kız çocukları için prenses battaniyemiz var. Köşeden köşeye battaniye kızların çok seveceği modellerden. Şimdi yine herkesin çok seveceği kullanışlı, renkli battaniyenin tarifine geçelim.

Köşeden Köşeye Renkli Battaniye Nasıl Örülür?

Daha önce farklı modellerini de paylaştığımız güzel bir örnek. Köşeden köşeye renkli bebek battaniyesi parça ipleri değerlendirmek için güzel bir proje. Elimizde olan ipleri kullanabiliriz. Pamuklu ipler kullanabiliriz. 3 mm tığla örülmüş battaniye. Sizde elinizde olan iplere uygun tığlar seçebilirsiniz.

Köşeden Köşeye Renkli Bebek Battaniyesi 3

Battaniyenin ölçüleri 75 x 75 cm ebatlarında. Sizde istediğiniz ölçülerde örebilirsiniz. Şemamız yukarıda. Eğer aklınıza takılan bir konu olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Şimdi köşeden köşeye battaniyemiz bittiğinde nasıl duracak inceleyelim.

Köşeden Köşeye Renkli Bebek Battaniyesi 7

Köşeden Köşeye Renkli Bebek Battaniyesi 6

Köşeden Köşeye Renkli Bebek Battaniyesi

Köşeden Köşeye Renkli Bebek Battaniyesi 5

Köşeden Köşeye Renkli Bebek Battaniyesi 4

Köşeden Köşeye Renkli Bebek Battaniyesi 1

Köşeden Köşeye Renkli Bebek Battaniyesi 8

Köşeden Köşeye Renkli Bebek Battaniyesi 2

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/457

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler