Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Bebek Battaniyesi Motif Modeli

Şahane bir model. Yazlık örgülerde, bebek battaniyesinde, dantel runner modellerinde kullanabilirsiniz. Dantel bluz modellerinde kullanabilirsiniz. Çok hoş çok şık çok zarif bir model. Renkli iplerle örülmüş en güzel örgülerden biri. Bildiğimiz motifler çeşitli farklı iplerle örüldüğünde çok farklı bir örgü olarak karşımıza çıkıyor. Tığ işi bebek battaniyesi motif modelinde sadece orta kısmı örerek tişört süslemek için kullanabilirsiniz. Yine kenarlarını da örerek kıyafet süslemek için kullanabilirsiniz. Bebek battaniyesinde pamuklu iplerle, merserize pamuklu iple örebilirsiniz. Dantel örneklerinde istediğiniz modellerde kullanabilirsiniz. Örgü modelleri ve yapılışlarında anlatımlı çok örneğimiz var. Mimuu.com ana sayfadan hepsine ulaşabilirsiniz. Videolu anlatımla hazırladığımız tığ işi bebek battaniyesi motif modeli için anlatıma geçiyoruz.

Kolay Battaniye Modelleri Tığ İşi

Çok çok güzel bir battaniye. Keyifle öreceğiniz örgülerden. Modeli gördüğünüzde hemen örmek isteyeceksiniz. Şeker gibi bir model. Renk renk. Merserize pamuklu ipler örülmüş. YarnArt begonia ile örülmüş. Sizde beğendiğiniz iplerle örebilirsiniz. Tığ işi bebek battaniyesi motif modeli ile birçok model tasarlayabilirsiniz.

Tığ İşi Bebek Battaniyesi Motif Modeli 1

Motiflerin orta kısmı bu şekilde renk renk örülüyor. Bu kısımlarda parça ipleri değerlendirmek içinde örebilirsiniz. Bu şekilde onlardan da kurtulmuş oluruz. Atıl ipler değerlendirilmiş olur. Model çok güzel örgü amerikan servis modelleri olarak da kullanabilirsiniz.

Tığ İşi Bebek Battaniyesi Motif Modeli 4

Masa örtüsü, runner, battaniye gibi birçok örgülerde kullanabilirsiniz. Hayal gücünüzle birçok örgüde kullanacağınız kaçmayacak bir motif. Tığ işi bebek battaniyesi motif modeli anlatımına geçiyoruz.

Tığ İşi Bebek Battaniyesi Motif Modeli 3

Tığ İşi Bebek Battaniyesi Motif Modeli 2

Tığ İşi Bebek Battaniyesi Motif Modeli

Kaynak : http://www.notikaland.com/article/crochet-pattern-for-blanket-doily-tablecloth

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler