Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay Bebek Battaniyesi Tığ İşi

Bebek battaniyesi modellerinden bugün tığ işinden kolay bir örnek seçtik. Kolay bebek battaniyesi tığ işi örneğin yapılışını detaylı bir şekilde videoda bulabilirsiniz. Videoyu takip ederken takıldığınız herhangi bir nokta olursa sorabilirsiniz. Evde kalan ipleri değerlendirmek için bu güzel modeli örebilirsiniz. Üzerine istediğiniz gibi örgü aplike modelleri ile süsleyebilirsiniz. Ayıcıklar, arabalar, bebekler ekleyebilirsiniz. Kelebekler, örgü çiçek modelleri ile süsleyebilirsiniz. Battaniye olarak sizlere en güzel örnekleri yapılışları ile birlikte hazırlıyoruz. Bazı modellerimizi adım adım resimli olarak hazırlıyoruz. Bazılarını ise videolu olarak. Birazdan anlatımını vereceğimiz model videolu tariflerden. Valentino battaniye yapılışı ise hem videolu hem resimli modellerden. Aynı zamanda yapılışına dair pdf dosyası da bulabilirsiniz tarifin içinde. Battaniye modellerinde renk seçimi olarak gri – sarı , gri – mavi renkleri daha çok erkek çocukları için örüyorlar. Kız çocukları için her renk kullanılabiliyor. Erkek çocukları için renk konusunda anneler biraz daha seçici davranıyor. Çocuklarınız için istediğiniz renklerde battaniyeler örebilirsiniz. İp seçiminde biraz dikkat edebilirsiniz. Daha kaliteli ipler , pamuklu, anti alerjik ipler kullanabilirsiniz. Şiş veya tığ ölçülerini kullanacağınız ipe göre belirleyebilirsiniz.

Kolay Battaniye Modelleri Yapılışı

Kolay Bebek Battaniyesi Tığ İşi 1

Kolay Bebek Battaniyesi Tığ İşi

Kolay bebek battaniyesi tığ işi örneği ortadan başlayıp istediğiniz büyüklüğe gelene kadar örüyorsunuz. Renk geçişlerini, tur sayılarını istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Battaniyelerin boyutları genelde 90 x 90 oluyor. Sizler ebatlarını büyük veya küçük yapabilirsiniz. Gelelim şimdi bu şahane battaniyenin yapılışına.

Kolay Bebek Battaniyesi Tığ İşi 3

Bir kare motiften başlayıp istenilen boyutlarda örülen bütün battaniyelerden. Kolay bebek battaniyesi tığ işi örneği yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler