Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bebek Battaniyesi Tığla

Tığla motiflerle ördüğümüz bir battaniye tarifi hazırladık. Bebek battaniyesi tığla olan örneği farklı örgülerde de kullanabilirsiniz. Örgü kırlent modellerinde, örgü hırka modellerinde, örgü yelek modellerinde kullanabiliriz. Bebek battaniyesi tığla ördüğümüz motifte eğer parça ipleriniz varsa bunları değerlendirmek için kullanabilirsiniz. Bebek battaniyesi tığ modelleri sevdiğimi bir motiften oluşuyor. Hanım dilendi bey beğendi motifi. Bu ismi kim koydu, neden koydu bilinmez ama çok hoş bir örnek. Bu motifte renk düzenlemesi farklı şekilde yapılmış. Ve ortaya yepyeni bir tasarım çıkmış. Sizde battaniyelerinizde yeni motifi kullanabilirsiniz. Bebek battaniyesi olarak iç kısımda baklava dilimlerini andıran bir örnek çıkacak ortaya. Hatta örgü kilim modelleri, örgü paspas modelleri olarak da kullanacağımız, ördüğümüzde çok güzel duracak modellerden. Biz motif olarak paylaşalım. Siz dilediğiniz örgüde kullanabilirsiniz. Tığla bebek battaniyesi birçok şekilde kullanılacak motiften oluşuyor. Şimdi hazırsanız anlatıma geçelim.

Bebek Battaniyesi Tığ İşi Anlatımlı

Motifli battaniye modelleri anlatımlı örnekte pamuklu ipler, evde olan parça ipler veya sevdiğiniz ipleri kullanabilirsiniz. Kilim, paspas, battaniye, hırka gibi örgülerimizde kullanacağımız bir model. Motifi örerken birbiri ile uyumlu renkleri tercih edebiliriz.

Bebek Battaniyesi Tığla

Çok güzel görünüyor değil mi. Örgü runner modellerinde bile kullanabileceğimiz model.

Bebek Battaniyesi Tığla 1

Motifler eklendiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok şık bir motif. Örülmeye değer. Şimdi hazırsanız bebek battaniyesi tığla olan örneğin anlatımını izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler