Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kararan Klozet İçi Nasıl Temizlenir?

Tuvalet taşı kararması nasıl çıkar ondan bahsedeceğiz bugün. Düzenli temizlik yapmamıza rağmen tuvaletler hemen kirleniyorlar. Klozetlerin dibi kreçlenir, kahverengiye döner. Hatta siyahlaşır. Kararan klozetlerin nasıl temizleyeceğini merak ediyor musunuz. Zahmetsizce ve doğal yollarla klozet temizliğini öğreneceğiz. Pratik bilgiler konusunda bugün kararan klozet içi nasıl temizlenir var. Eskilerden kalan 10 pratik fikir daha önce temizlik tüyoları hakkında paylaştığımız konulardan. Fırın temizliği, ocak temizliği, yer zemin seramik temizliğinden bahsettik. Bulaşık parlatıcısı ile banyo temizliği bahsettiğimiz konulardan. Klozet içi temizleme nasıl yapılıyor öğrenelim.

Kararan Klozet İçi Nasıl Temizlenir? 2

Klozet İçi Neyle Temizlenir?

Tuvaletlerin kararması, sararması ne kadar temizlesek de gitmiyor bazen. Düzenli temizlesek de o lekeler yüzünden kirli, pis gibi duruyor. Pratik yöntemlerle klozet temizleyici hazırladık. Evde olan malzemelerle yapıyoruz. Evde yoksa bile hemen kolayca bulacağımız malzemelerden oluşan bir karışım. Hazırsanız hemen kararan klozet içi nasıl temizlenir anlatıma başlayalım.

  • 1 litre su
  • 3 yemek kaşığı kristal soda
  • Eldiven

1 litre suyu kaynatalım. Önce eldivenlerimizi giyip kaynar suyu bir leğene dökelim. İçine 3 yemek kaşığı kristal soda ekleyelim. Karışımı klozete dökelim.

Kararan Klozet İçi Nasıl Temizlenir? 3

En az 15 dakika etkileşim için bekletelim. Daha sonra fırça ile klozeti ovalayalım. Tuvaleti yıkayalım. Sonuç mükemmel. Daha önce başlakarı tarafından denenmiş bir tarif. Klozette oluşan kreç kalıntıların nasıl temizliğini öğrendik. Zahmetsiz bir yöntem. Kendimizi çok yıpratmadan çok fırçalamadan temizledik. Artık kirli görünen tuvaletler yok. Böylelikle tartarlardan kurtulmanın yolu kimyasallar değil. Kimyasal olmadan temizleyebiliriz.

Kararan Klozet İçi Nasıl Temizlenir? 1

Kaynak : https://www.comment-economiser.fr/astuce-pour-enlever-tarte-fond-cuvette-wc-sans-effort.html#

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler