Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Bulaşık Parlatıcısı ile Banyo Temizliği

Pratik bilgiler ile devam ediyoruz. Sırada işimizi çok kolaylaştıracak, zamandan kazandıracak bir çalışma var. Bulaşık parlatıcısı ile banyo temizliği. Derz araları temizliği, duşa kabin temizliği artık daha kolay. Ovmadan ( gerçi ovmazsak içimize sinmez ama ) çok fazla enerji, güç harcamadan banyolarınızı pırıl pırıl yapabilirsiniz. Bulaşık makine parlatıcısı ile halı silmek birçok kez denediğim pratik temizlik tüyolarından. Gerçekten işe yarıyor. Leke üzerine döküyorsunuz ve siliyorsunuz. Tüm işlem bu. Lekeden eser kalmıyor. Uygun fiyata aldığım bir bulaşık makine parlatıcısı ile halıyı siliyor lekeden kurtuluyorum. Şimdi banyo temizliğinde de kullanma zamanı. Sararan fayans araları nasıl temizlenir daha önce birkaç yöntemden bahsetmiştik. Beyaz sirke, karbonat kullanmıştık. Birçok temizlikte karbonatı kullanıyoruz. Karbonat mucizesi ile karşılaşıyoruz. Ev temizliği için doğal temizlik ipuçlarından bahsediyoruz. Bugün kimyasal kullanacağız. Ama işimiz oldukça kolay olacak. Bulaşık parlatıcısı ile banyo temizliği nasıl yapılır başlıyoruz.

Bulaşık Parlatıcısı ile Temizlik

Duşa kabindeki kireç lekeleri, derz aralarındaki sarılık, küfler hiç hoşumuza gitmez. Bunları önlemek için düzenli banyo temizliği yapmak gerekiyor. Bazen ne kadar düzenli yıkasak da küfler, su lekeleri hemen oluşuyor. Bugün pratik bir yöntemle bu lekelerden kurtuluyoruz. Bulaşık parlatıcısı ile banyo temizliği. Halılarda, deri koltuklardaki kalem lekelerinde de çok işe yarıyor.

Bulaşık Parlatıcısı ile Banyo Temizliği 3

Bulaşık makine parlatıcısı ile temizlik yapmak çok kolay. Şişeye bir fısfıs takarak işi daha da kolaylaştırabiliriz. Kirli bölgeye parlatıcı döküyor yada sıkıyoruz. Biraz bekletip ovuyoruz. Daha sonra durulayıp kuruluyoruz. Her yer ışıl ışıl olacak.

Bulaşık Parlatıcısı ile Banyo Temizliği

Bulaşık Parlatıcısı ile Banyo Temizliği 4

Bulaşık Parlatıcısı ile Banyo Temizliği 5

Bulaşık Parlatıcısı ile Banyo Temizliği 6

Bulaşık Parlatıcısı ile Banyo Temizliği 1

Bulaşık Parlatıcısı ile Banyo Temizliği 2

Bulaşık Parlatıcısı ile Banyo Temizliği 7

Kaynak : https://www.simplemost.com/clean-bathtub-broom-dish-soap/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler