Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Keloğlan Modeli

Çok şık , iğne oyası yazma modelleriniz , iğne oyası küçük havlu kenarları için yapabileceğiniz zarif bir model hazırladık. Sıralı iğne oyası modelleri arayanlar için çok güzel bir örnek. Yapılışı her zaman olduğu gibi videolu. İğne oyası öğrenmek istiyorum diyenler için çok güzel modellerin yapılışını hep videolu olarak hazırladık. Yepyeni modeller, en güzel iğne oyası modellerini birlikte öğrendik. İğne oyası modellerini sizler için videolu olarak hazırlıyoruz.

İğne Oyası Keloğlan Modeli

İğne Oyası Keloğlan Modeli 1

İğne Oyası Keloğlan Modeli 3

Videolu anlatımlar öğrenme açısından daha iyi oluyor. Mekik oyaları, tığ oyalarını da videolu olarak hazırlıyoruz. En güzel oyaları , en çok tercih edilen oyaları sizler için araştırıp yayınlıyoruz. Fıstıklı oya yapımı videolu anlatımlı modeller tığ oyalarında çok kullanılan modellerden. Mekik oyalarını yayınlamaya yeni başladık diyebiliriz. Mekik oyalarını da birçok modelde kullanabilirsiniz. Mekik havlu kenarı yapılışı, salon takımı modelleri, yazma kenarı modelleri yapabilirsiniz.

İğne Oyası Keloğlan Yapımı

Sıralı şık bir iğne oyası. Yazma kenarlarına çok yakışacak. Renk renk yazmalarınıza, havlularınıza uygun yapabilirsiniz. Küçük mutfak havlularına uygulanabilir. Videoda model ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Aklınıza takılan bir soru olursa sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler