Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Havlu Kenarı Anlatımlı Yapılışı

İğne oyası havlu kenarı modelleri anlatımlı videolu bir örnek var sırada. Bademli çok hoş bir model. Daha küçüğünü yaparak iğne oyası yazma modellerinde de kullanabilirsiniz. İğne oyası havlu kenarı anlatımlı yapılışı modelin tarifi çok ayrıntılı bir şekilde videoda yer alıyor. Bu güzel modeli iğne oyası dağlı modellerde de kullanabilirsiniz. İğne oyası dağ çeşitlerinin arasına bademli örneği kurabilirsiniz. Çok yakışacaktır. Model biraz daha ağırlaşacaktır. İğne oyası pike modellerinde de kullanabilirsiniz o zaman. Tabi bu haliyle de kullanabilirsiniz. Havlu modelleri iğne oyası olarak birçok çeşitli oya var. Bir tane oya birçok farklı şekilde kullanılabiliyor. Çeşitli dağ modelleri ile çeşitli yaprak modelleri ile. Sizde beğendiğiniz örnekleri birçok farklı şekilde kullanabilirsiniz. İğne oyası havlu kenarı için ağır modeller, enli modeller seçiliyor. Genelde çeyizler için yapılıyor. İğne oyası havlu kenarı örnekleri için özenle hazırlanmış yeni bademli modelin yapılışına geçelim.

Anlatımlı İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri

Çok zarif ağır bir örnek. Küçüğü yapılarak mutfak havlu kenarına veya yazmalara da yapılabilir. Çok severek kullanacağınız modeller arasında olacak. Eğer satış yapıyorsanız size çok sipariş aldıracak. İğne oyası havlu kenarı anlatımlı yapılışı, tek başına da dağlarla da birlikte kullanabileceğiniz bir örnek.

İğne Oyası Havlu Kenarı Anlatımlı Yapılışı

Model yukarıdaki gibi çok güzel duruyor. Bademli modelleri seviyorsanız hem yazmada hem havluda kullanmak hoşunuza gidiyorsa hemen bu modeli havlulara uygulayabilirsiniz. Dağlarla yaparak namaz örtülerinde de kullanabilirsiniz. Çok güzel çok zarif bir örnek. Hadi şimdi tüm ayrıntıları ile yapılışını izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler