Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Her Renkle Örüldüğünde Güzel Duran Şal

Örgü şal modellerinde her renkle örüldüğünde güzel duran şal yapılışı hazırladık. Maviler, pembeler, sarılar, kremler, kahveler, batik renkler… Şalı her renkle örebilirsiniz. Örümcekli şal modelleri, fıstıklı şal modelleri kategorisinde. Şalın yapılışını ise sizlere Türkçe videolu olarak hazırladık. Bu şalda veya diğer örgü modellerinizde uyarlayacağınız örgü gerdirme yapılışını da hazırladık. Şallarınızda, motifli örneklerinizde ve tüm örgülerinizde uygulayabileceğiniz bir teknik.

Örgü şal modelleri yapımı için çeşit çeşit modeller hazırladık. Tığla şallar ördük. Şişle şallar ördük. Firkete ile şallar ördük. Bugün tığla ördüğümüz bir şalın yapılışını videolu olarak hazırladık. Mesela alize üçgen şal yapımı sık iğnelerle yapılmış deniz kabuğu görüntüsünde bir örnek. Yeni örgü şal modeli yapılışı ise omuzları çepeçevre saran harika bir örnek. Yine muhteşem bir şalın yapılışını hazırladık. Hemen anlatıma geçiyoruz.

Tığla Kolay Şal Modeli Yapılışı

Tığla örülmüş modeller arasında her renkle örüldüğünde güzel duran şal yapılışı hazırladık. Galeride de yine birçok renkle örülmüş örnekleri göreceksiniz. Bu renkler sizlere renk seçiminde fikir verecek. Koyu renk, açık renk hepsiyle çok güzel duracak.

İlk olarak çeşitli renklerle örülmüş şalın duruşuna bir göz atalım.

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde videoya geçiyor bu güzel şalın nasıl örüldüğünü öğrenelim.

Şallarda ve daha birçok örgüde kullanacağınız ütü gerektirmeyen bir teknikten bahsedeceğiz. Bu tekniği kolayca deneyebilirsiniz. Şal gerdirme, örgü gerdirme tekniği. İşte videosu.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler