Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Hasır İple Dekoratif Sepet Yapılışı

Hasır ip örgü modelleriyle devam ediyoruz. Yine ev dekorasyonumuza renk katacak hasır iple dekoratif sepet yapılışı hazırladık. Sepeti çok amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Mutfak dekorasyonunda örgü ekmek sepeti olarak kullanabilirsiniz. Banyo dekorasyonunuzda örgü havluluk olarak kullanabilirsiniz. Yada örgü sever olarak içinde hobi malzemelerinizin bulunduğu bir sepet olarak kullanabilirsiniz. Bebek odası dekorasyonunda bebek bezlerini, bebeğin ihtiyacı olduğu malzemeleri koyabilirsiniz. Çocuk odası dekorasyonunda örgü çorap sepeti olarak kullanabilirsiniz. Örnekleri bu şekilde çoğaltabiliriz. Dekoratif sepeti nasıl kullanabiliriz hakkında benim aklıma gelenler bunlar. Sizde fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hasır ipleri örgü modelleri ve yapılışlarında, dekorasyonda çok kullanıyoruz. Şimdi hasır ipleri nasıl çalışmalarda kullanabiliriz birkaç öneri hazırladık. Mesela hasır iplerle puf yapabilirsiniz. Nasıl mı? Hasır ipten puf nasıl yapılır tüm aşamalarıyla paylaşmıştık. İnceleyerek eviniz için hediyelik fikirler olarak veya satış için puf modellerini yapabilirsiniz. Hasır iple amerikan servis yapımı masa düzeninize şıklık katacak. Hasır ipten asma sepet yapılışı yine mutfaklarda, çocuk – bebek odalarında kullanılabilir.

Hasır İple Sepet Nasıl Örülür?

Birçok şekilde kullanılacak güzel bir sepet yapılışı hazırladık. Adım adım nasıl örüldüğünü öğreneceğiz. Trabzanlarla yapılan kolay bir sepet. Sepetin boyutlarını ise zincir sayılarını artırarak büyütebilirsiniz. Böylece daha büyük sepetler örerek farklı şekillerde de kullanabilirsiniz.

Hasır İple Dekoratif Sepet Yapılışı

Hasır iple dekoratif sepet yapılışı nasıl oluyor, nasıl örülüyor dediğinizi duyar gibiyim. O halde hemen videoya geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler