Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çiçekli Üçgen Şal Yapılışı

Örgü şal modellerine bu kez çiçekli bir modelin anlatımıyla devam ediyoruz. İstediğiniz boyutlarda öreceğiniz kolay şal modellerinden. Çeyizlik şal modelleri, baktüs şal modelleri olarak örebilirsiniz. Örgü boyunluk modelleri olarak kullanabilirsiniz. Çiçekli üçgen şal yapılışı kolay ve hızlı ilerleyen bütün örülen örneklerden. Bu güzel şala simli ipler, pullu ipler çok yakışır. Hatta çiçeklerin ortasına inciler dikebilirsiniz. Özellikle çeyizlik şal modelleri olarak örmek istediğinizde inciler çok daha şık hale çevirecektir.

Her çeyizde mutlaka şal bulunur. Alize iple şal modelleri, etol şal modelleri, üçgen şallar, motifli şallar, şiş örgü şallar… Hepsinden veya en beğendiğimiz modellerden şalları kızlarımızın, oğullarımızın çeyizleri için öreriz. Mesela alize iple üçgen şal yapılışı çok beğeneceğiniz harika bir model. Yada çeyizler için her renkle örüldüğünde güzel duran şalı örebilirsiniz. Fıstıklı, örümcekli şal modellerinden. Çok sevilen ve patik iplerle de güzel duran mantar örgü şal modeli yapılışını inceleyebilirsiniz. Hazırsanız şimdi yeni modele geçip çiçekli üçgen şal yapılışını öğrenelim.

Çiçekli Üçgen Şal Nasıl Örülür?

Rengiyle, modeliyle çok güzel bir şal daha. Şalları örmek için genelde krem rengini kullanıyoruz. Birde çeyiz için örüyorsak gelin şal modellerinde ilk tercihimiz krem rengi iplerden yana oluyor. Ama bence her renkle şallar örülebilir. Sarı tonlarında bir renkle örülmüş çiçekli şal ve harika durmuş. Bundan sonra öreceğimiz modellerde çiçekli şaldaki renk seçimi bizlere fikir versin.

Çiçekli Üçgen Şal Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. Son olarak anlatıma geçelim ve çiçekli üçgen şal yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler