Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çiçekli Kese Lif Yapılışı

Kese lif modellerinden  çiçekli lif modellerinden bir anlatımla devam ediyoruz. Günlük kullanım veya çeyizlik lif modelleri olarak öreceğimiz iki renkli lif modellerinden. Bugüne kadar kese lif modellerinden çok güzel örneklerin yapılışını anlattık. Birazdan yeni çiçekli kese lif yapılışına geçeceğiz. Ona geçmeden önce farklı desenlerde ördüğümüz kese liflerden bahsedelim. Kese lif yapımı için tek renk lif ipleri renk geçişli lif ipleri veya 2 renkli lif ipleri kullanarak yeni modeller örebilirsiniz. Püsküllü kese lif yapılışı yine 2 renk olarak çalıştığımız modellerden. Yine tek renk olarak örebilirsiniz. Nazar boncuklu fırfırlı kese lif yapılışı çok seveceğiniz çeyizler için örmek isteyeceğiniz örneklerden. Çiçek desenli lif modellerinden yeni çiçekli kese lif yapılışına geçiyoruz.

Çiçekli Kese Lif Nasıl Örülür?

Pembe ve beyaz renklerle örülmüş yeni çiçekli kese lif yapılışı çeyizler için hemen örmek isteyeceğiniz örneklerden. Takım lif modellerine çevirebileceğiniz bir örnek. Uzun lif ve yuvarlak lif olarak veya kare lif olarak örüp takım life çevirebilirsiniz.

Çiçekli Kese Lif Yapılışı

Sadece çiçekli kısmın üst parçasını örerek örgü tutacak modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Daha kalın iplerle ve kalın tığlarla örgü paspas, örgü amerikan servis modelleri olarak da kullanılabilir. Gelelim şimdi yeni modele geçip çiçekli kese lif yapılışını öğrenmeye. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler