Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boyunluk Modelleri 2020

Örgü boyunluk modelleri ile devam ediyoruz. Evde kalan iplerinizi değerlendirebileceğiniz çok güzel modellerin yapılışını hazırladık. Kolay ve çok şık çıtır çıtır duran bir model. Boyunluk modelleri 2020 ye renkli, çizgili, şeritli örgüler damgasını vuracak. Hem evde kalan iplerimizden kurtulacağız hemde modayı yakından takip edeceğiz. Boyunluk modellerinin en güzel örneklerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Örgü boyunluk yapımı için atkı modelleri için şiş örgü örneklerinden beğendiğiniz modelleri örebilirsiniz. Şerit şerit renk renk. Ve her renkte dilerseniz farklı bir örneği de kullanabilirsiniz. El örgüsü bere modelleri ve yapılışları için o kadar çok model, örnek var ki bazen insan şaşıyor acaba hangisini yapsam diye. Muhteşem modeller var. Şiş örgü yasemin boyunluk modeli yapılışı atkı, hırka modelleri, bebek örgü modelleri gibi birçok örgüde kullanacağınız bir örnek.

Pirinç Örgü Boyunluk Nasıl Örülür?

Modelimiz oldukça kolay. İstediğiniz genişlik ve uzunlukta örebilirsiniz. Model 1 düz ve 1 tersten oluşuyor. Sizlere örgüye yeni başlayanlar için pirinç örgü nasıl yapılır, şişe ilmek nasıl atılır videolu olarak hazırladık. Ve aynı modelle örülmüş birkaç farklı örgü örneği de hazırladık. İster tek renk isterseniz de renkli olarak örebileceğiniz bir model boyunluk modelleri 2020 örneği.

Şimdi sizlere önce şişe ilmek nasıl atılır onun videosunu hazırlayalım. Daha sonra da pirinç örgünün videosunu hazırlayalım.

Boyunluk için, atkı için 5 farklı renkte ip seçiyoruz. Siz renk sayısını azaltabilir veya çoğaltabilirsiniz. Aynı kalınlıklarda iplik olmasına dikkat edebilirsiniz. Ve kullanacağımız iplere uygun şişler seçiyoruz. Şişimize 35 ilmek atarak başlıyoruz. ( ilmek sayısı tamamen sizin istediğiniz genişliğe bağlı) Daha sonra yukarıdaki videodaki gibi örgümüzü örmeye başlıyoruz.

Boyunluk Modelleri 2020 5

İstediğimiz zaman rengi değiştirip boyunluğu tamamlıyoruz. Boyunluğumuzu püskül ve ponponlarla süslüyoruz.

Boyunluk Modelleri 2020 4

Boyunluk Modelleri 2020 2

Boyunluk Modelleri 2020 3

Boyunluk Modelleri 2020 1

Boyunluk Modelleri 2020

Kaynak : https://www.pinterest.se/pin/859061697654213535/

https://www.gathered.how

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler