Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ay Sonu Alışveriş Filesi Yapımı

Bir alışveriş çantası tarifi ile devam ediyoruz. Kolay ve kullanışlı bir çanta. Artık ipleri değerlendirmek için güzel bir proje. Son zamanlarda poşetlerin de paralı olması sebebiyle kendimize çeşit çeşit çantalar ördük. Pazar veya market alışverişinde kullanmak için. Örgü çanta modelleri, kumaş çanta modelleri örüp veya dikip kullanmaya başladık. Çok güzel çantalar ördük. Ve yapılışlarını paylaştık. Pamuklu ipler, markome ipleri, penye ipler kullandık çantalarımızda. Tığ işi file çanta yapımı için elinizde olan ipleri kullanabilirsiniz. Renk renk çizgili çantalar örebilirsiniz. Örgü file çanta yapımı örerken yanına birde küçük cüzdan örebilirsiniz. Alışverişten kalan bozuk paraları koymak için. Ay sonu alışveriş filesi yapımı için yine makrome ipi kullanıyoruz. Ve ipimize uygun tığla örmeye başlıyoruz.

Tığ İşi Pazar Filesi Yapımı

Örgü çanta tariflerimiz arasına yepyeni bir model daha ekliyoruz. Boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Ay sonu alışveriş filesi yapımı için 2 renk makrome ipi kullanıyoruz. Tek renk olarak da yapabilirsiniz. Koton iplerle de örebilirsiniz. Makrome ile örmek şart değil. Beğendiğiniz, elinizde olan ipleri kullanabilirsiniz.

Ay Sonu Alışveriş Filesi Yapımı 2

Ay sonu alış veriş file çantamız yeşilin farklı tonlarında örüldü. Makrome ipi kullanıldı. Çantayı örerken kullanacağınız iplere uygun tığlar kullanabilirsiniz. Çanta bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Örme şekline ise askı kısmından başlıyoruz. Ve çantamızın tarifine hemen geçiyoruz.

Bu modelde benim ördüğüm file çantam. Umarım beğenirsiniz.

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Ay Sonu Alışveriş Filesi Yapımı”
  1. zekiye dedi ki:

    çok güzel paylaşımlar. ellerinize sağlık.

  2. zekiye dedi ki:

    çok yararlanıyorum .teşk,ler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler