Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Anlatımlı Örgü Çanta Yapımı

Örgü çanta modellerinden yepyeni bir örnek hazırladık. Anlatımlı örgü çanta yapımı. Penye ip kullanarak ördüğümüz çantayı çok seveceksiniz. Yeni model çantaları örmeye devam ediyoruz. Mesela plastik kanvasla motifli örgü çanta tığ işi ördüğümüz yeni çantalardan. Daha farklı yeni çanta modelleri örmek isterseniz bir önerimiz daha olacak tavus kuşu örgü çanta yapılışı. Renk renk pullarla süsleyerek ördüğümüz bir çanta. Dilerseniz örgü askı modelleri, zincir askılarla de yeni çantayı kullanabilirsiniz. Penye iple torba çanta yapılışı kolay ama bir o kadar şık duran modellerden. Tarifi ise videolu. Yine videolu bir tarifle anlatımlı örgü çanta yapımı. Hazırsanız detaylara geçelim.

Penye İple Çanta Nasıl Örülür?

Her renkle örüldüğünde muhteşem duracak el emeği göz nuru çantalardan. Bu yaza kendimize şık bir çanta örelim sonra her zaman çantamızı severek kullanalım. Genç kızlarımız için kendimiz için severek örebiliriz. Hatta model o kadar güzel ki satış yapıyorsak bu modeli örneklerimiz arasına ekleyebiliriz.

Anlatımlı Örgü Çanta Yapımı

Çantaları tamamladığımızda tıpkı yukarıdaki gibi muhteşem duruyor. Anlatımlı örgü çanta yapımı için penye iplerimizi, tığlarımızı hazırlayıp çantamızı örmeye koyulabiliriz. Anlatımlı örgü çanta modelleri için hemen videoya geçelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler