Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Ajurlu Örgü Patik Yapılışı

Örgü modelleri ve yapılışlarında bugün çok şık bir patik yapılışı var. Ajurlu örgü patik yapılışı. Tamamlandığında çok şık duruyor. Çeyizlik patik modelleri olarak örebilirsiniz. Krem rengi iplerle, pamuklu iplerle örüldüğünde de çok güzel duracak. Patik modelleri için videolu tariften tüm detayları öğrenebiliriz. Şimdi biraz daha önce ördüğümüz patiklere değinelim.

Çok beğendiğim modellerden bir tanesi. Örgü yapraklarla örülmüş muhteşem bir patik. Örgü çorap modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Çorap örnekleri ve yapılışı. Buradan tarife ulaşabilirsiniz. Yeni gelin patik modellerinin içinde bulunan galeride ise birbirinden güzel modellere ulaşabilirsiniz. Bizlere öreceğimiz örgü patiklerde fikir verecek. Mutlaka incelemeniz gereken modellerden oluşuyor. Tığla yazlık çorap yapılışı da kışın patik olarak kullanabileceğiniz örgülerden. Çorap gibi patik gibi duran modelimizin anlatımına geçelim. Örgü çorap nasıl yapılır izliyoruz.

Ajurlu Örgü Patik Nasıl Örülür?

Ajurlu Örgü Patik Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. Birazdan detaylarıyla bu güzel patiğin yapılışını öğreneceğiz. Daha sonra seçtiğimiz, sevdiğimiz renklerle en güzel örgülerimizi örmeye başlayacağız. Ajur kısmında sevdiğiniz farklı örnekleri kullanabilirsiniz. Hem ajurlu hem şık hem de dikişsiz. Dikişsiz patik modellerinden. Adım adım tüm detaylar verilmiş. Ajurlu örgü patik yapılışı için videoya geçiyoruz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler