Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

3 Boyutlu Çiçekli Battaniye Yapılışı

Bebek battaniyesi modelleriyle devam ediyoruz. En güzel battaniye modellerini örmeye devam ediyoruz. Örneği sadece battaniye modellerinde değil kırlent modellerinde, örgü şal modellerinde de kullanabiliriz. Bebek battaniyesi tığ işi örgülerle örüyoruz. Tarif bizden dilediğiniz örgüde kullanmak sizden. Tığ işi battaniye modellerinde çiçekli kısımlarda artık ipleri değerlendirmek isteyebilirsiniz. Harika olur. Hem böylece dolaplarda bekleyen parça iplerden en güzel şekilde kurtulmuş oluruz. Ortaya güzel bir battaniyemiz çıkar. 3 boyutlu bebek battaniyesi yapılışı kabartmalı örneklerden. En güzel battaniyelerden biri de örgü ayıcıklı battaniye yapılışı. Erkek ve kız bebekler için keyifle örebiliriz. Tığ işi motif anlatımlı örnek ve daha fazlası için bizi takibe devam. 3 boyutlu çiçekli battaniye yapılışı için videoya geçelim.

Çiçek Motifli Battaniye Nasıl Örülür?

Artık iplerle, elimizde olan iplerle, çiçekli kısımlarda batik iplerle öreceğimiz şahane bir model. Kat kat yapraklarıyla göz dolduracak örgülerden. 3 boyutlu çiçekli battaniye yapılışı olarak hazırladık. Tabi sizler örgü paspas modellerinden tutun şal modellerine kadar örebilirsiniz.

Motifleri birbirine nasıl ekleyebiliriz derseniz daha önce motif ekleme seçeneklerinden bahsetmiştik. Onları inceleyebilirsiniz. Motifleri birbirine sık iğneyle, dikerek birleştirebilirsiniz.

3 Boyutlu Çiçekli Battaniye Yapılışı

3 boyutlu çiçekli battaniye yapılışı bittiğinde çok güzel duruyor. Şimdi gelelim nasıl örüldüğünü izlemeye. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler