Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

3 Boyutlu Bebek Battaniyesi Yapılışı

Tığ işi örgü modellerinden çiçekleri andıran harika bir bebek battaniyesi modelleri tarifi hazırladık. 3 boyutlu bebek battaniyesi yapılışı. Örgü yastık modellerinde ve farklı örgülerde de kullanabiliriz. Tığ işi bebek battaniyesini birçok renk düzeninde örebilirsiniz: Evde kalan ipleri değerlendirmek isteyebilirsiniz bu güzel örneklerle. Eminim çok güzel olacaktır. Hem de evde dolaplarda yer kaplayan iplerden kurtulmuş oluruz. Bebek battaniyesinde en güzel örnekleri paylaşmaya devam ediyoruz. Yeni modellere her zaman bizi takip ederek ulaşabilirsiniz. 3 boyutlu motifli battaniye yapımı çiçekli, kabartmalı örgü modellerinden. Tek renkli olarak da örebilirsiniz. Gelincik battaniye yapılışı kolay çiçekli battaniye modellerinden. Üçgen motifli bebek battaniyesi üçgen motiflerle ördüğümüz güzel örneklerden. Birçok renk düzeniyle öreceğimiz veya tek renk öreceğimiz yeni model battaniyenin anlatımına geçelim. Hazırlayalım ipleri tığları işte tarif.

3 Boyutlu Bebek Battaniyesi Nasıl Örülür?

Rüzgar gülünü andıran çok hoş çok yeni bir model. İç kısım rüzgar gülü şeklinde ilerliyor. Dışa doğru çiçek görüntüsü veriyor. Battaniyeyi bitirdiğimizde ortaya muhteşem bir görüntü çıkıyor. Videoda detaylarıyla battaniyenin nasıl örüldüğü anlatılıyor. Kolaylıkla örebiliriz. Farklı bir popcorn tekniğiyle battaniyemizi örüyoruz.

3 Boyutlu Bebek Battaniyesi Yapılışı 2

Motif yukarıdaki gibi ilerliyor. Örmesi keyifli yepyeni bir popcorn tekniği öğrenmiş oluyoruz.

3 Boyutlu Bebek Battaniyesi Yapılışı 1

Çok güzel görünüyor değil mi. Örmeye değer göz alıcı modellerden. Baştan sona anlatımıyla 3 boyutlu bebek battaniyesi yapılışını izleyelim. Bol hobili huzurlu günler.

3 Boyutlu Bebek Battaniyesi Yapılışı

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler