Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Üçgen Motifli Bebek Battaniyesi

Sizlere harika bir bebek battaniyesi tarifi hazırladık. Üçgen motifli bebek battaniyesi. Geometrik desenli çok hoş bir modelin yapılışı. Modelin yapılışını sizlere hem şemalı olarak hemde videolu olarak hazırladık. Beğendiğiniz renk düzeninde bebek battaniyesini örebilirsiniz. İki farklı renk uygulaması ile örülmüş örnekleri de göreceksiniz. Artık ipleri değerlendirmek içinde oldukça iyi bir battaniye modelleri tarifi. Kırkyama örgü modellerinden oluşan güzel bir model olacak. El örgüsü battaniye modellerinin en güzel örneklerini sizlere anlatımlı olarak hazırlıyoruz. En güzel yepyeni modellerin yapılışını hazırlıyoruz. Motif motif veya bütün olarak ördüğümüz çok güzel bir battaniye daha var. Köşeden başlamalı bebek battaniyesi. En güzel örneklerini önceki yazılarımızda bulabilirsiniz. Birazdan paylaşacağımız 3 boyutlu örgü modellerinden tığ işi ile ördüğümüz üçgen motifli bebek battaniyesini de çok seveceksiniz. Evde kalan iplerinizle kilim desenli renk renk örebilirsiniz.

Üçgen Motifli Bebek Battaniyesi Nasıl Örülür?

Motif trabzanlara önden batılarak yapılıyor ve boyut kazandırılıyor. Ve ortaya çok güzel bir battaniye çıkıyor. Siyah, beyaz, gri renklerle örebilirsiniz. Sarı, kırmızı tonları renklerle örebilirsiniz. Hemen üçgen motifli bebek battaniyesinin şemasını görelim.

Üçgen Motifli Bebek Battaniyesi 14

Şema karışık gelebilir. Anlatımını güzel bir video ile destekleyelim. Ve rahatlıkla örelim. Battaniyenin boyutlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Modeldeki battaniyenin ölçüleri 90 x 105 cm ebatlarında. Renk düzenini de istediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Aşağıdaki şemalar biraz işinizi kolaylaştıracaktır.

Üçgen Motifli Bebek Battaniyesi 13

Üçgen Motifli Bebek Battaniyesi

Üçgen Motifli Bebek Battaniyesi 15

Motifin yapılışını videolu olarak izleyelim.

Şimdi de battaniyemizin renklerini görelim. Her iki renk düzeninde de harika olmuş. Sizde sevdiğiniz renklerle bu güzel battaniyeyi örebilirsiniz.

Üçgen Motifli Bebek Battaniyesi 9

Üçgen Motifli Bebek Battaniyesi 8

Üçgen Motifli Bebek Battaniyesi 7

Üçgen Motifli Bebek Battaniyesi 10

Üçgen Motifli Bebek Battaniyesi 4

Üçgen Motifli Bebek Battaniyesi 3

Üçgen Motifli Bebek Battaniyesi 2

Üçgen Motifli Bebek Battaniyesi 1

Üçgen Motifli Bebek Battaniyesi 6

Üçgen Motifli Bebek Battaniyesi 5

Üçgen Motifli Bebek Battaniyesi 11

Üçgen Motifli Bebek Battaniyesi 12

Kaynak : https://ladynweb.ru/pled-iz-treugolnyx-motivov-kryuchkom-sxema.html

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler