Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yuvarlak Motifli Örgü Paspas Yapılışı

Aslında bu modelin benzerlerini nette, alış veriş sitelerinde çok görmüşsünüzdür. Penye iplerle, parça kumaşlarla örgü paspas modelleri yapabiliriz. Yuvarlak motifli örgü paspas yapılışı kolayca parça iplerle öreceğimiz örneklerden. Parça kumaşlarla, penye kumaşlarla, penye tişörtlerden ipler yapabilir onlardan çok güzel paspas modelleri örebiliriz. Daha önce ördüğümüz örgülerden, penye ip örgülerden kalan ipler varsa değerlendirmek için paspaslar örebiliriz. Birazdan yeni model paspas modelinin nasıl örüldüğünü izleyeceğiz. Şimdi daha önce paylaştığımız örneklere değinelim.

İlk olarak kumaşlarla yapabileceğimiz modellerden bahsedelim. Gömlekleri, kot pantolonları tabi giyilmeyen, küçük gelen, kötü durumlarda olanlardan ip yapabilir paspaslar örebiliriz. En güzel örneğine artan kumaşlardan paspas yapımında bulabilirsiniz. Kumaştan paspas yapılışı da en güzel modellere örnek. Çok beğendiğim yapmayı düşündüğüm modellerden. Tabi ne zaman kısmet olur bilinmez. Penye ipten banyo paspas yapımı kaçmayacak tariflerden. Parça iplerle örülebilecek modellerden. Son olarak yine son zamanların modası paspastan bahsetmek istiyorum. Geometrik örgü kilim yapılışı. Mutlaka incelemelisiniz.

Yuvarlak Motifli Paspas Nasıl Örülür?

Çok renkli çok hoş bir paspas yapılışı hazırladık. Örmesi oldukça kolay. Amigurumi örer gibi. Büyüklü küçüklü motifler örüyoruz. Motifleri birleştirip yuvarlak paspasa çeviriyoruz. Paspasta motifleri arka ilmeklere batarak veya tam sık iğne yaparak örebiliriz. İlk olarak yuvarlak motifli örgü paspas yapılışı nasıl görünüyor inceleyelim.

Yuvarlak Motifli Örgü Paspas Yapılışı 1

Yuvarlak Motifli Örgü Paspas Yapılışı 2

Yuvarlak Motifli Örgü Paspas Yapılışı

Sıra geldi motifleri nasıl örebiliriz videolu olarak izlemeye. Bol hobili huzurlu günler.

Kaynak : http://helenacc.blogspot.com/2014/01/tapete-circulos-de-trapilho.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler