Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yuvarlak Halı Paspas Modelleri

Tığlarla örülmüş süper paspas modelleri hazırladık. Yuvarlak halı paspas modelleri kolay, zor, düz, renkli, geometrik desenli olarak hazırlanmış birçok model var. Penye ip örgü modelleri, koton ip örgü modelleri ile hazırlanmış çok güzel örnekler var. Penye iple paspas modellerinden ve koton paspas modellerine sıkça değiniyoruz. Bugün evinize paspas örmek isteyeceğiniz tam 100 paspas modeli hazırladık. Harika modeller var galeride. Bazı modellerin yapılışını daha önce anlatımlı olarak paylaşmıştık. Önceki modellerimizi inceleyerek yapılışlarına ulaşabilirsiniz. Örgü halı modelleri ve yapılışı için paspasların çaplarını istediğiniz gibi kullanacağınız alana göre örebilirsiniz. Yuvarlak tığ örgü halı örneklerinden burada galeride bulunan bazı modellerin yapılışını videolu olarak hazırladık. Anlatımlı modelleri videodan takip ederek örebilirsiniz. Galeride bulunan modelleri yuvarlak banyo paspas modelleri olarak örebilirsiniz. Çocuk odaları için ayıcıklı paspaslar, Gökkuşağı renklerinde paspaslar örebilirsiniz. Kalan ipleri değerlendirerek renkli paspaslar örebilirsiniz. Birbiri ile uyumlu renkleri bir arada kullanarak paspaslarınızı örebilirsiniz. Yuvarlak halı paspas modellerini çok beğeneceksiniz. Şimdi bu modelleri incelemeye başlayalım.

Tığ İşi Yuvarlak Paspas Modelleri

Çeşitli iplerle örülmüş yuvarlak halı paspas modelleri hazırladık. Yuvarlak halı paspas modellerini evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz. Örgü paspas modellerinin en güzel örnekleri burada. Her zevke hitap eden modeller var. Galeride bulunan bazı modellerin en altta yapılış videosunu bulabilirsiniz.

 

Tüm modelleri inceledik. Hepsi çok güzeller. Ev dekorasyonunuz için sizde özenle örebilirsiniz. Gelelim şimdi birkaç modelin yapılışını videolu izlemeye.

Kaynak : https://www.dicasdemulher.com.br/tapete-de-croche-redondo/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler