Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yıldız Örgü Fiyonk Şapka Yapılışı

Yazlık şapka modelleriyle anlatımlara devam ediyoruz. Sırada fiyonk şapka modellerinden tığ işi yıldız örneği desen uygulaması ile örülmüş harika bir model var. Kağıt iplerle, hasır iplerle veya koton iplerle şapkayı örebilirsiniz. Yaz için genelde kağıt ip şapka modelleri tercih ediliyor. Yine kağıt ipe benzer rafya ipleri de şapka yapımında kullanabilirsiniz. Yıldız örgü fiyonk şapka yapılışına geçmeden önce daha önce ördüğümüz yazlık şapkalara bir göz atalım. Kağıt ipten anlatımlı şapka yapımı sık iğnelerle örülmüş ajur desenleri verilerek tamamlanmış bir şapka. Kız çocuklarınıza hemen örebilirsiniz. Kağıt ipten yazlık şapka yapımı ise yine sık iğnelerle örülüp dantel şeritlerle tamamlanmış şapkalardan. Son olarak paylaşacağımız model 3lü trabzan gruplarıyla örülmüş bir şapka. Detaylara tığ işi şapka örnekleri anlatımlı ulaşabilirsiniz.

Yıldız Fiyonk Şapka Nasıl Örülür?

Adım adım videodan şapkanın yapılışını öğreneceğiz. Tamamlandığında yazlık çok hoş bir model ortaya çıkıyor. Şapkada yıldız desen uygulaması yapıyoruz. Son turda ters sık iğne yapıyoruz. Ve yine şapkanın arka kısmında fiyonk var. Arkada boyun açıklığını bırakarak şapkayı tamamlıyoruz. Daha sonra buraya örgü fiyonk gelecek.

Yıldız Örgü Fiyonk Şapka Yapılışı 1

Yıldız Örgü Fiyonk Şapka Yapılışı 2

Yıldız Örgü Fiyonk Şapka Yapılışı 3

Yıldız Örgü Fiyonk Şapka Yapılışı 4

Yıldız Örgü Fiyonk Şapka Yapılışı 5

Şapka oldukça güzel görünüyor. Kağıt iple yıldız desende şapkayı hemen kızlarınıza, kendinize örmeye başlayabilirsiniz. O halde hemen videoya geçelim. Detaylarıyla yıldız örgü fiyonk şapka yapılışını öğrenelim.

Kaynak : https://tteullaea.shop/goods/view?no=328#layout_header

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler