Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni İğne Oyası Örnekleri

Yeni iğne oyası örnekleri ile devam ediyoruz. Şahane bir modelin yapılışını daha hazırladık. Yeni modeller arayanlar ve anlatımı videolu olsun diyenler için. İğne oyası teknikleri nelerdir öğrendikten sonra dilediğiniz modeli yapabilirsiniz. Mesela bu çiçeğin yapılışında iğne oyası sık iğne, diğer bir adı ile iğne oyası düğüm yapımını da öğreniyoruz. İğne oyası testere dişi, iğne oyası kuyumcu kafesi veya iğne oyası çim yapılışı olarak da geçen modelin yapılışını öğreniyoruz. Yine badem yapımı, fıstık yapımı da modelin içinde mevcut. Bu teknikler bir araya gelerek yeni iğne oyası örnekleri güzel bir çiçeği meydana getirmiş. Temel teknikler ile yapılıyor oyalar. Sizde bu teknikleri bu oyadan öğrendikten sonra daha farklı modellerde de kullanabilirsiniz. Zaten iğne oyası birkaç temel teknikten oluşuyor ve tüm modeller bu teknikler üzerine kuruluyor. Püsküllü iğne oyası yapılışı pırpırlardan oluşan bir dağdan oluşuyor. Dağların arasına püskül koyuyoruz. Firkete iğne oyası yapımı ise motifli iğne oyalarından. Daha fazla anlatımlı iğne oyaları için tek yapmanız gereken bizi takip etmek.

Yeni İğne Modelleri

Yeni İğne Oyası Örnekleri 1

Yeni İğne Oyası Örnekleri

Yeni iğne oyası örneklerini yazmalarınız için kullanabilirsiniz. Küçük mutfak havluları içinde kullanabilirsiniz. Yapılışını detaylı bir şekilde videoda bulabilirsiniz. İki renkli olarak sıralı bir şekilde yapılıyor. Dilerseniz çiçekleri yazmanın renklerine uygun olarak renk renk de yapabilirsiniz. Sözü daha fazla uzatmadan bu güzel örneğin yapılışına geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
1 thoughts on “Yeni İğne Oyası Örnekleri”
  1. Elsa Bao Beltrán dedi ki:

    Todas son una belleza…me encanta el tejido por eso será que tengo facilidad para hacerlo…las técnicas que utiliza son nuevas para mi…le estoy muy agradecida por enseñarla.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler