Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yaprak Dökümü Battaniye Yapılışı

Şiş ile çok güzel motifli bir battaniye örüyoruz. Yaprak dökümü battaniye yapılışı. Şiş ile birçok ağacın yaprak desenlerini ilmek ilmek işleyeceğiz. İstediğiniz sayıda motif örerek istediğiniz ölçülerde bebek battaniyesi örebilirsiniz. Daha önce de şiş ile çok güzel battaniyeler ördük. Yaprak dökümü battaniye yapılışına geçmeden önce şimdi o modellere değinelim. Tabi örgü battaniye modellerinin ve tüm hobi dünyasına ait paylaşımlarımızı buraya sığdırmak mümkün değil. Sadece birkaç tanesine değinelim. Siz tüm modellere mimuu.comdan ulaşabilirsiniz. Örgü yatak örtüsü yapılışı şahane bir örnek. Bebek örgü modellerinde, bebek yeleklerinde, bebek elbiselerinde de harika duruyor. Yine küçük ebatlarda örerek bebek battaniyesi modellerinde kullanabilirsiniz. Penguenli bebek battaniyesi yapılışı son paylaştığımız sevimli modeller arasında. Bebek battaniyelerinde sevimli hayvan figürlerini çok kullanıyoruz. Kadife iplerle de harika battaniyeler örüyoruz. Kadife ipten bebek battaniye modelleri yapılışı harika bir model. Dalgalı modelleri sevenler için birebir, çok sevecekleri bir örnek. Şimdi de anlatım sırası yaprak dökümü battaniye yapılışında.

Yaprak Dökümü Battaniye Nasıl Örülür?

Şemalı anlatımla sizlere harika bir battaniye hazırladık. Sonbahar renklerinde, ilk bahar renklerinde örebilirsiniz. Evdeki parça iplerinizle örebilirsiniz. Katta şemayı kanaviçe etamin örnekleri, tığ işi örgü modelleri içinde kullanabilirsiniz. Her bir motifte yaprağı örerken de kendi içinde renk değişiklikleri yapabilirsiniz.

Yaprak dökümü battaniye yapılışı için önce şemalarımızı inceleyelim. Her bir kutucuk 1 ilmek anlamına geliyor. 6 tane yaprağımız var.

Yaprak Dökümü Battaniye Yapılışı 7

Yaprak Dökümü Battaniye Yapılışı 6

Yaprak Dökümü Battaniye Yapılışı 5

Yaprak Dökümü Battaniye Yapılışı 4

Yaprak Dökümü Battaniye Yapılışı 2

Yaprak Dökümü Battaniye Yapılışı 3

Şemaları ördükten sonra battaniyenin nasıl durduğuna geçmeden önce şişe ilmek nasıl atılır, düz ve ters örgü nasıl örülür onları izleyelim.

İşte battaniyemizin son hali.

Yaprak Dökümü Battaniye Yapılışı 1

Yaprak Dökümü Battaniye Yapılışı

Kaynak : https://handmade-paradise.ru/pled-listopad-spitsami-shemy-vyazaniya/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler