Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, İğne Oyası Gelincik Çiçeği Yapılışı

Yine sizlere çok güzel videolu iğne oyası modellerinden olan iğne oyası gelincik çiçeği yapımından bahsedeceğim. Sizlere elimizden geldiğince iğne oyası modelleri yapmak isteyen arkadaşlar için videolu tarifler yayınlamaya çalışıyoruz. Yaparken sizlere faydalı olsun diye. Öğrenmek isteyen arkadaşlarımız da videodan kolaylıkla yapabilirler.

Model arayan arkadaşlarımız için de çok güzel modellerle ilgili galeriler hazırlıyoruz. İçimizde çok yetenekli arkadaşlarımız var. Modele bakarak örnek çıkartıyorlar. İğne oyası modelleri çeyizlerimizin baş tacıdır. Satan arkadaşlarda fiyatlarını modelin zorluk ve kolaylık derecesine göre ayarlıyorlar. Güzel bir uğraş ve yapması bana göre zevkli bir iş. Sizlere kendi çeyizimden örnek iğne oyası yazma modelleri hazırlamıştım. Sizlere yaparken fikir verir. Yeni başlayanlar için renk uyumları ile. Yine çeyizlerde çokça bulunan iğne oyası havlu kenarı modelleri ile ilgili de sizlere bir galeri hazırlamıştık. İçinde gerçekten çok güzel ve ağır modeller var. Yapan arkadaşların ellerine sağlık. Menekşeler, güller, kalpler, zambaklar, boncuklu örnekler ve daha fazlası. Bir çok model bulabilirsiniz.

Hadi şimdi birlikte iğne oyası gelincik modeli yapılışını öğrenelim. Yazma kenarlarında çok şık duracaktık. Tabi misafir için hazırlanan özel havlu kenarlarınızda da yaparak renklendirebilirsiniz. Şimdiden ellerinize sağlık . Kolay gelsin.

Videolu, İğne Oyası Gelincik Çiçeği Yapılışı 1

İğne oyası gelincik modeli yapılışı video:

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler