Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Kar Tanesi İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Videolu anlatımlı iğne oyası modellerine bir güzel model daha ekliyoruz. Çok güzel bir örnek. İğne oyası kar tanesi yapımı. İğne oyası yazma kenarı modellerine , iğne oyası havlu kenarı modellerine uygulayabilirsiniz. Yapılışı videoda ayrıntılı bir şekilde gösterilmekte. Sizlerde evde videoyu izleyerek kolayca yapabilirsiniz. Yeni iğne oyası modelleri arayanlar için, iğne oyası örneklerini öğrenmek isteyenler için videolu anlatımı mevcut.

İğne Oyası Kar Tanesi Yapımı

Kar taneleri gökyüzünden aşağı doğru inerken hiç biri birbirine çarpmaz. Ve her birinin deseni ayrıdır. Birbirlerine benzemezler. O yüzden kar taneleri çok özeldir. Kar tanesi iğne oyasına uyarlanınca da çok güzel olmuş. Yapan arkadaşın ellerine sağlık. İğne oyası modelleri zaten çok güzel . Ben çok severim , kar tanesi ile birleşince da ayrı bir güzel olmuş. Kar tanesi iğne oyasını tek başına yaparak iğne oyası kolye modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Tek başına bile çok güzel , zarif bir örnek.

İğne oyası öğrenmek isteyenler, yepyeni modeller arayanlar için bu güzel modeli hazırladık. Videodan takip ederek yapabilirsiniz. İlk defa başlayacak olanlar biraz zorlanabilir. Daha kolay modellerle başlayabilirler. İlerlettikçe zor modellere geçebilirler. Satış yapmak isteyenler yeni model arayanlar bu modeli hemen denemeliler. Hemen sipariş alacaklarına eminim.

Şimdi bu güzel modelin yapılışına geçelim. Videoyu takip ederek yapabilirsiniz. Takıldığınız bir yer olursa sorabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler