Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, El Yapımı Küpe Nasıl Yapılır?

Sizde benim gibi Hint takı modellerine takmış durumda iseniz çok güzel bir küpe yapımı takı tasarım modeli var sırada. Sizlere yapılışını videolu olarak veriyoruz. Ben daha önce hiç takı modeli yapmadım. Denemedim. Ama bu şık takıları denemeyi ve kendim için yapmayı çok istiyorum. El yapımı takılar ve yapılışları ile ilgileniyorsanız çok zarif bir model. Daha önce sizlere hint usulü evde saç aksesuarı yapımını göstermiştik. Ve henna kına modelleri hayatımıza girmiş durumda. Hint kına desenleri nasıl yapılır sizlere uygulamalı olarak göstermiştik. Bugünse çok şık bir el yapımı otantik takılar yapıyoruz.

Kolay Küpe Yapımı

Evde takı tasarımı ile ilgilenenler için çok güzle bir proje hazırladık. Kolay , boncuklu küpe yapımını sizlere videoda ayrıntılı bir şekilde göstereceğiz. Makrome bileklik modelleri ile takım olarak kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz renkte ipliklerle yapabilirsiniz. Zincirler, renkli boncuklar kullanabilirsiniz.

Videoyu izlerken takıldığınız bir nokta olursa sorabilirsiniz. Kullanılan malzemeleri çevrenizde takı üzerine malzeme satan yerlerde bulabilirsiniz. Netten alış veriş yapıyorsanız satış yapan birçok site var. Oralardan alabilirsiniz. Yaptığınız ürünleri sitemize üye olarak eğer satış yapmak istiyorsanız hiçbir komisyon ücreti ödemeden satış yapabilirsiniz. Kazandığınız sadece size kalır.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler