Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Hint Saç Aksesuarları Yapımı

Son zamanlarda Hint dizileri çok izlenir oldu. Hint kıyafetleri, hint takıları , hint saç takıları çok güzel. Ben çok beğeniyorum. Sizler ne düşünüyorsunuz bu konuda. Bugün benim gibi hint takı modellerini beğenenler için çok güzel hint saç aksesuarı yapılışını göstereceğiz. Videolu olarak. Çevrenizde takı malzemeleri satan birçok yerde kullanılan malzemeleri bulabilirsiniz. Yapılışı da çok kolay. Evde takı yapımı ile ilgilenenler bu güzel modelden yapabilirler. Satış yapanlarda yapıp satabilirler. Kırmızı renkli yaparak kına gecesi aksesuarları olarak satabilirsiniz.

Nedime bileklik modelleri de yapıyorsanız evde ve satıyorsanız sizlere daha önce çok güzel nedime bileklik yapımı ile ilgili bir paylaşımda bulunmuştuk. Kum boncuktan takı modelleri yapabilirsiniz. Ve çok güzel örgü bileklik modelleri yapabilirsiniz. Satış yapıp model arayanlar için bunlar çok güzel fikirler.

Boncuklu Saç Aksesuarları Yapımı

Videolu, Hint Saç Aksesuarları Yapımı

Çok güzel ve kolay bir model paylaşımında bulunuyoruz. El yapımı saç aksesuarları ile ilgileniyorsanız, kına geceniz için özel bir saç tokası modeli arıyorsanız sizlere göre bir video hazırladık. Malzemeleri etrafınızda kolayca bulabilirsiniz. Videoda ayrıntılı bir şekilde gösterilmekte. Takıldığınız bir yer olursa sorabilirsiniz. Yaptığınız çalışmaları bizimle paylaşmayı unutmayın. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

facebook örgü modelleri
Ara
Menüler