Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Uzun Lif Modeli Yapımı

Lif modellerinden bugün uzun lif yapılışı hazırladık. Uzun lif modeli yapımı mini gül desenleriyle süslenmiş bir örnek. Takım lif modellerin de çevirebiliriz. Böylece çeyizlik lif modelleri olarak örülecek harika güzellikte. Lif örnekleri en çok ördüğümüz örgülerden. Çeyizler için günlük kullanım için mutlaka lif örüyoruz. Kültürümüzün bir parçası. Keseler, lifler beden temizliğimizin bir parçası. Liflerden en güzel örgülerden bahsedelim. Şişle uzun lif yapımı kolay örgülerden. Çıtı pıtı duran pirinç örgü örneğinden yaptığımız bir model. İncili papatya uzun lif yapılışı çeyiz kıskandıracak örneklerden. Çok beğenilen püsküllü uzun lif yapılışı iki renkli örülmüş şahane örneklerden. Daha fazlası için, en güzel lif modelleri için önceki içeriklerimiz inceleyebilirsiniz. Şimdi yeni modelimizin uzun lif modeli yapımının anlatımını izleyelim.

Uzun Lif Modelleri Anlatımlı Yapılışı

Uzun lif modelleri, kese lif modelleri, kare lif modelleri gibi parçaları örerek takıma çevirebileceğimiz örneklerden. Uzun lif yapılışını paylaşıyoruz. Sonda diğer parçaları uyarlayarak örebilirsiniz. Mini gül desenleri life çok yakışmış. Farklı şekillerde ördüğünüz liflerde de aynı desenin uygulamasını yapabilirsiniz.

Uzun Lif Modeli Yapımı

Uzun Lif Modeli Yapımı 3

Kare ve kese olarak ördüğümüzde yukarıdaki gibi duracak. Muhteşem güzellikte. Son olarak uzun lif modeli yapımını tamamladığımızda nasıl durduğuna bakalım.

Uzun Lif Modeli Yapımı 4

Uzun Lif Modeli Yapımı 2

Uzun Lif Modeli Yapımı 1

Evet gelelim şimdi nasıl örüldüğünü anlatan videoyu izlemeye. Bol hobili huzurlu günler geçirmenizi dileriz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler