Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ Örnekleri

Tığ örneklerinden harika bir model daha. Örgü duvar süsleri olarak örebilirsiniz. Diktiğiniz bir çanta üzerine dikebilirsiniz. Örgü amerikan servis modelleri olarak kullanabilirsiniz. Tişörtünüz üzerine dikebilirsiniz. Daha fazla büyüterek paspas modelleri olarak kullanabilirsiniz. Örgü mandala modellerinden harika bir örnek yapılışı hazırladık. Detaylı yapılışı maalesef yok. Sizler için şemasını bulduk ve yayınlıyoruz. Örmek isteyen herkes için keyifli iç açacak bir örnek. Mandala örgü örneklerinde kullandığımız modelleri yine büyüterek bebek battaniye modelleri olarak da yapabilirsiniz. Çanta üzerine dikilmiş örneğini çok beğeneceksiniz. Aynı deseni tişört üzerine dikebilirsiniz. Yine örneklerini sizlere daha önce anlatımlı olarak hazırlamıştık. Örgü mandala amerikan servis yapımı olarak da örüp kullanabilirsiniz. Bu şekilde örnekleri çoğaltabiliriz. Örgü ev aksesuarları olarak da çok şık duruyorlar. Hobi odaları olanlar bu tarz çalışmaları pano olarak kullanıyor. Bende çok seviyorum. Bir kasnağa gerdirerek kullanabilirsiniz.

Tığ İşi Örnekleri

Örgü mandaladan güzel bir örnek daha hazırladık. Catania iplerle örülmüş bir model. % 100 pamuklu iplerle örebilirsiniz. Merserize iplerle örebilirsiniz. Elinizde ipleriniz varsa artık ipleri değerlendirmek için bu projeyi örebilirsiniz. Tığ örneklerini dilediğiniz projede kullanabilirsiniz. Üstte biraz bahsetmiştik nasıl şekilde kullanabileceğimizden.

Tığ Örnekleri 1

Modelimizin şeması bu şekildedir. Tek renk olarak da örebilirsiniz. Renk renkte. Şemada gösterildiği gibi turlarda renk değişimlerini uygulayabilirsiniz. Çok hoş bir model ve keyifle öreceğiniz bir model.

Tığ Örnekleri

Kaynak : https://www.liveinternet.ru/users/5231296/post411463676/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler