Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Yazlık Örgü Modelleri

Sizlere çok güzel bir galeri hazırladık. Yazlık örgü modellerinden oluşan birbirinden güzel örgü modeli. Galerinde birbirinden güzel 151 tane şık örgü modelleri mevcut. Örgü yazlık elbiseler, yazlık örgü bluzlar. Ne ararsanız var.

Daha önce sizlere yazlık örgü modelleri ve yapılışlarından bahsetmiştik. Birçok modele sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Mesela bunlardan biri oklava örgü modeli yazlık bluz. Ben bu modeli çok seviyorum. Bir kaç modeli aynı anda kullanarak çok şık örgü bluz yapılmış. Anlatımı videolu olarak bulabilirsiniz. Sahilde deniz kenarında, havuz başında kullanabileceğiniz çok şık örgü pantolon yapımından bahsetmiştik. İçine astar geçirerek günlük hayatınızda da kullanabilirsiniz. Daha fazlası bir tık uzağınızda.

Şimdi ise sizlere çok güzel yazlık örgü modeli örneklerinden oluşan bir galeri hazırladık. İçinde çok şık örgü bluz modelleri var. Tığ işi ile yapılmış. Motifli, düz nasıl isterseniz. Bazı modellerin sayfamızda yapılışları mevcut. Resme bakarak da birçok modeli çıkartabilirsiniz. İçimizde çok becerikli sadece örmek için resmi görmesi yeterli olan bayanlarımız var. Eminim onlar beğendikleri modeli hemence kolayca yapacaklardır.

Yazlık elbise modelleri yaparken kumaşla , penye ile birleştirerek örebilirsiniz. Bunlara ve daha fazlasına birçok örnek göreceksiniz. İyi seyirler.

Yazlık Örgü Modelleri 2016

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/317081629990722137/

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Tığ İşi Yazlık Örgü Modelleri”
  1. yolanda lemos dedi ki:

    hermosas blusas tejidas

  2. Ayna dedi ki:

    Sitenizi ilgi ile takip ediyorum. Örgü Modelleri icin tesekür ederim.
    Selamlar Sibel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler