Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Yastık Modelleri Yapımı

Anlatımlı çiçekli örgü modeli kırlentten çok güzel , şahane bir model. Tarifini sizlere adım adım pdf dosyasında hazırladık. Orada resimli bir şekilde her aşamasını bulabilirsiniz. Takıldığınız herhangi bir nokta olursa yer , tur belirterek sorabilirsiniz. Kırlent modellerini ev dekorasyonunda istediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Balkon ve teraslarda, oturma alanlarında kırlentleri kullanabilirsiniz. Çeşit çeşit kırlent modelleri anlatımları sitemizde mevcut. Örgü ev modeli yastık yapımı çocuk odası dekorasyonu içinde çok şık oluyor. Kırlent ve battaniyelerde kullanılan pikselli örgü modelleri de var. Minik minik motiflerle pikselli yastık nasıl yapılır önceki yazılarımızdan bulup inceleyebilirsiniz. Aynı teknikle battaniyeler, yatak örtüleri de örebilirsiniz. Gül desenli battaniye örnekleri görmüştüm daha önce aynı örnekle örülen. Daha fazla örgü modelleri ve anlatımları için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli.

Örgü Yastık Modelleri Anlatımlı

Tığ işi yastık modelleri yapımı için birazdan çok güzel renk uygulamaları ile yapılmış örnekleri göreceksiniz. Sizlere bu yastığın yapılışını 9 dosya halinde hazırladık. 1. dosyada temel teknikler resimli olarak anlatılıyor. Daha sonra kırlentin tamamı aşama aşama resimli olarak dosyaların içinde yer alıyor. Anlatılıyor. Bu model için tek bir şema mevcut değil. Bildiğimiz tekniklerin bir araya gelerek oluşturduğu zarif bir yastık.

Tığ İşi Yastık Modelleri Yapımı 3

Tığ işi yastık modelleri yapımının dosya şeklinde yapılışlarına geçelim.

temel teknikler

1. Bölüm

2.Bölüm

3.Bölüm

4.Bölüm

5.Bölüm

6.Bölüm

7.Bölüm

8.Bölüm

Kırlentimizin tüm aşamalarının yapılışını gördük. Çok güzel bir model. Beğendiğiniz renklerle örebilirsiniz. Evde kalan ipleri değerlendirmek için örebilirsiniz.

Tığ İşi Yastık Modelleri Yapımı

Tığ İşi Yastık Modelleri Yapımı 1

Tığ İşi Yastık Modelleri Yapımı 2

Kaynak : https://mijocrochet.se/2017/01/16/in-bloom-cal-monster-pattern/

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Tığ İşi Yastık Modelleri Yapımı”
  1. Ebru dedi ki:

    Keşke anlatımı türkçe olsaydı

    1. Melek dedi ki:

      Merhaba, maalesef videosu mevcut değil. İçerik içinde adım adım resimlerle nasıl yapıldığı yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler