Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Dekoratif Çiçek Yastık Yapılışı

Kırlent modellerinden ev dekorasyonunuza şıklık katacak bir çalışma. Dekotif çiçek yastık yapılışı. Şemalı anlatımı ile sizler için hazırladık. Çiçek yastık belki nette gezinirken karşınıza çok çıkmış olabilir. Zamanında bende nette görmüş ve yapılışını çok aramıştım. Bulamamıştım. Şimdi buldum ve hemen sizlerle paylaşmak istedim. Yine artan ipleri değerlendirmeyi düşünebileceğiniz güzel bir çalışma. Renk düzenini elinizde olan iplerin renklerine göre belirleyebilirsiniz. Sevdiğiniz renklerden oluşan dekoratif çiçek yastık yapılışını örebilirsiniz. Evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz güzel bir yastık. Kızlarınızın odasında, salonlarda, balkonlarda, teraslarda, seyahat ederken arabada kullanabileceğiniz güzel bir yastık. Örgü yastık modellerinden, örgü kırlent modellerinden birçok paylaşımız var. Onlardan bir tanesi örgü ev modeli yastık yapımı çok güzel bir çalışma. Örgü çiçek kırlent yapılışı da beğeneceğiniz modeller arasında. Sıra geldi yeni modeli anlatmaya.

Çiçek Yastık Nasıl Örülür?

Tığ işi ile ördüğümüz üzerini örgü çiçek modelleri ile süslediğimiz şahane bir modelin yapılışını hazırladık. Dekoratif çiçek yastık yapılışı, örgü yuvarlak yastık modellerinden. Şimdi sizlere önce modelin şemasını vermek istiyorum.

Dekoratif Çiçek Yastık Yapılışı 3

Dekoratif Çiçek Yastık Yapılışı 2

Modelimiz zikzak örgü modellerinden. Çiçek şeklini vererek yaptığımız bir çalışma. Renk değişimlerini istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Modelden 2 adet örüyoruz. Ve 2 parçayı karşılıklı olarak birleştiriyoruz. İçine yastık yerleştiriyoruz. Yumuşacık güzel bir yastığımız oluyor. 1. şema yastık bittiğinde üzerine dikeceğimiz çiçeklerin şeması. 2. şema ise yastığımızın şeması. Kenarına yastık bittiğinde ponponlar, püsküller yapabilirsiniz. İşte yastığımız bittiğinde aşağıdaki gibi görünecek.

Kaynak : https://item.taobao.com/item.htm?spm=a21wu.10013406.0.0.4dda2300pM0JdM&id=582598853541

https://www.liveinternet.ru/users/elesik/post445856260/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler