Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Runner Yapılışı

Dantel örneklerinden harika bir tarif daha. Tığ işi runner yapılışı severek öreceğimiz lale modelli örneklerden. Aynı modelle daha önce örgü şal modelleri hazırlamıştık. Örgü yelek modellerinde de kullanacağımız yeni örgü runner modellerini severek yapacaksınız. Eğer modelden şal örmek isterseniz tarifine alize yün şal modellerinden ulaşabilirsiniz. Şimdi biraz daha önce ördüğümüz runner modellerinden bahsedelim. Örgü runner yapımı iki renkli örgü modellerinden. İlk paylaştığımız andan itibaren çok sevilmişti. Evimize şıklık katacak en güzel modellerden. Spiral dantel runner yapımı tek renk veya çok renkli olarak örülebilecek tariflerden. Badem desenli diğer modelimiz ise badem modeli örgü runner yapımı çeyizlere layık örülmeye değer örneklerden. Hadi şimdi yeni modelimizin anlatımına geçelim. Tığ işi runner yapılışı detayları nasılmış inceleyelim.

Tığ İşi Örgü Runner Yapılışı

Lale desenli, çiçek desenli, uzun harika bir  runner. Hatta bu modeli biraz daha geniş yaparak etol şal modelleri olarak da örebiliriz. Üçgen şal modelleri anlatımını üst kısımda linkini vermiştik. Krem rengi iplerle de runner olarak harika durur. Beyaz çok yakışır. Modelde turuncu olarak örülmüş halini göreceğiz.

Tığ İşi Runner Yapılışı

Tığ işi runner yapılışı bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Harika duruyor. Uç kısımlarında püsküllerle tamamladığımız runner evinize şıklık katacak. Masa boyunuza göre ve kullanacağınız alanın boyutlarına göre runnerin uzunluğunu ayarlayabilirsiniz. Şimdi modelimizin nasıl örüldüğüne geçelim.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler